İzmir Bulut Orman Evleri!

İzmir Bulut Orman Evleri, Tanyer İnşaat tarafından Narlıdere'de yükseliyor. Projede fiyatlar 315 bin TL'den başlangıç gösteriyor

İzmir Bulut Orman Evleri!

İzmir Bulut Orman Evleri, Tanyer İnşaat tarafından Narlıdere'de yükseliyor. Projede fiyatlar 315 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Körfez ve orman manzarasına hakim olan projenin yüksek prim yapması bekleniyor. Asma Bahçeler projesinin kuzeyinde yükselen Bulut Orman Evleri projesinin güneydoğusunda orman, kuzeyinde körfez, batısında Ali Onbaşı Deresi yer alıyor. Merkeze yakın bir yerde konumlanan Bulut Orman Evleri İzmir otoban çıkışına 7 dakika, Çeşme'ye 35 dakika, 9 Eylül Üniversitesi'ne ise 10 dakika mesafede yükseliyor. 

30 aya kadar sıfır faizle vade yapılabilen projede peşinat olarak konut bedelinin 3'te biri ya da yarısı ödeniyor. İzmir Bulut Orman Evleri fiyatları 315 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede kiralık daire fiyatlarının ise 2 bin TL'den başlaması bekleniyor. Akıllı ev sistemleri ile donatılan Bulut Orman Evleri'nde komşuluk ilişkilerinin güçlendirilmesi hedefleniyor. İnşaat çalışmaları geçtiğimiz Ocak ayında başlayan projede bloklar arasında 20'şer metre mesafeli peyzaj alanlarına yer veriliyor. 

Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanan Bulut Orman Evleri 6 bin metrekarelik alan üzerinde, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde alanları 60 metrekare ile 210 metrekare arasında değişen 120 adet daireden oluşuyor. Tanyer İnşaat imzası taşıyan proje 4 bloktan oluşuyor. Projede 1+1 daire büyüklükleri 60 metrekare, 2+1 daire büyüklükleri 105 metrekare, 3+1 daire büyüklükleri ise 210 metrekare olarak tasarlanıyor. Zengin sosyal donatıların yer aldığı Bulut Orman Evleri'nde açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, orman ve deniz manzarası, kapalı otopark, kameralı güvenlik ve güvenlik bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Tanyer Inşaat
Proje Bilgisi: Bulut Orman Evleri