İzmir'de de ERA Gayrimenkul tercih ediliyor!

ERA Türkiye, İzmir Bornova’da hayata geçirdiği yeni ofisi ile hızlı büyümesine devam ediyor

İzmir'de de ERA Gayrimenkul tercih ediliyor!

ERA Türkiye, İzmir Bornova’da hayata geçirdiği yeni ofisi ile hızlı büyümesine devam ediyor. Sektörün öncü markası Era Türkiye Bornova ofisi ile hızlı büyümesini İzmir’de sürdürüyor. ERA Türkiye, bayi ağına eklediği İzmir Bornova ofisi ile gayrimenkul danışmanlığı sektörüne yeni bir soluk kazandırmaya devam ediyor.

Bayilik ağına katılan tüm ofislerini, ERA Akademi’de düzenlenen sürekli eğitimleri, iş kurmayı kolaylaştıran alt yapı hizmetleri, ulusal ve uluslararası bilgi ağından yararlanma imkanı, finansal ve teknolojik altyapı gibi özel ayrıcalıklarla destekleyen ERA Türkiye, İzmir’de de gayrimenkulde kazanmayı seçenlerin tercihi oluyor.

ERA DİA/Bornova Broker’ı Halil Baki; ERA Türkiye’nin sunduğu eğitim olanakları ve destek paketleri ile sektörde hızla gelişim gösteren bir marka olduğunu belirterek “ERA Türkiye’yi tercih etmemizdeki en büyük etken güven olgusu. Şeffaf çalışma anlayışı, sektördeki yenilikçi duruşu ve ofislerine verdiği büyük destek, ERA Türkiye’nin hızlı büyümesindeki belirleyici özelliklerinin başında geliyor” şeklinde konuştu.

Firma Bilgisi: Era Gayrimenkul