İzmir’de farklı bir İdea

İdea Yapı’nın İzmir'de hayata geçirdiği Smyrna Park’ta yaşam ihtişamlı başladı

İzmir’de farklı bir İdea

18 Kasım 2012 / Emlakwebtv
6 blokta 9 kat, 120 daireden oluşan Smyrna Park İzmir’de yaşam hızlı başladı. Ayşe Arman’ın reklam yüzü olduğu proje, Kayahan’ın konseriyle ilk açılış gecesini kutladı. İzmir’de kalıcı olduklarını ve yeni projelere de imza atacaklarını belirten İdea Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Arseven, Smyrna Park projesinde profesyonel site yönetimi ve concierge hizmetlerini ilk kez İzmir’de hayata geçirdiklerini söyleyerek, “Güzel ve şık evlerde oturmak kadar sitede her türlü hizmete bir telefonla ulaşma konforunu da müşterilerimize sağlamak istedik. O yüzden sadece ev değil biz Smyrna Park’ ta çok özel bir yaşam da sunuyoruz” dedi. Mimaride eşsiz tasarımı da göz ardı etmediklerini açıklayan Arseven, “En büyük gücümüz jeotermal enerjimiz. 120 konut ve tüm sosyal tesislerimiz hatta havuzumuz jeotermal enerji ile yaşayanlara çevre dostu bir yaşam vaat ediyor” diye konuştu.

Bütün evlerin akıllı sistemle hazırlandığı projede tüm dairelerde uzaktan kumanda ile eve giriş, 5 artı 1 ses sistemi, eve girer girmez insan üzerindeki elektriği alan Faraday kafesi topraklama sistemi, tavan tipi klima, astım ve alerjik hastalıklara karşı merkezi elektrikli süpürge sistemi ve yangın merdivenlerine duman girişini engelleyen yangın basınç sistemi mevcut.
2 bin 500 metrekarelik sosyal tesis alanında güneşlenme terası, hem açık hem kapalı havuzunun yanı sıra SPA, özel antrenör hizmeti ile fitness alanı, jakuzi, kuaför, kreş, kuru temizleme ve cafe bulunuyor. Her daireye 2 otopark alanı tahsis edilen Smyrna Park’ta her dairenin ısı yalıtım kimliği bulunuyor.

Smyrna Park’ta 320, 360 ve 380 metrekarelik 4+1 dairelerin yanı sıra sınırlı sayıda 1+1 ve 5+1 daireler de mevcut. Fiyatların 900 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL arasında değiştiği projede hemen teslim daireler için kişiye özel ödeme planları sunuluyor.

120 aya kadar “0” faiz avantajı
Smyrna Park Satış ve Pazarlama Direktörü Oğuz Kaan Karaer ev almak isteyenlere özel bir ödeme planı geliştirdi. Karaer “Bu özel projede yer almak isteyenler bugün startını verdiğimiz kampanya ile peşinatı ve kalan bedeli ne kadar sürede ödeyeceğini söyleyecek biz de kişiye özel faiz ve fiyat indirimi ile onlara Smyrna Park’ın kapılarını açacağız” dedi. Esnek ödeme seçenekleri ile eşit ve artan, ara ödemeli ve ödemesiz kampanyalar oluşturduklarını belirten Karaer ayrıcalıklı yaşam için müşterilerin ödeme planlarını artık kendilerinin seçme özgürlüğüne sahip olduklarının müjdesini verdi.