İzmir’e yeni bir kent meydanı geliyor

Opera Gayrimenkul, İzmir Mavişehir’de ilk alışveriş merkezi projesini hayata geçiriyor. Ege’ye yeni bir kent meydanı kazandıracak Mavibahçe’nin 180 mağazasıyla Eylül 2014’te faaliyete açılması hedefleniyor

İzmir’e yeni bir kent meydanı geliyor

Emlakwebtv
Opera Gayrimenkul, İzmir Mavişehir’de inşa ettiği alışveriş merkezi Mavibahçe ile İzmir’e yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. 200 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen proje, 165 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükselecek. Egelilerin buluşma noktası olarak tasarlanan projede toplam 180 mağaza yer alacak.  

Nüfus açısından Türkiye’nin dördüncü büyük şehri olmasına rağmen, AVM yoğunluğu açısından 17’nci sırada yer alan İzmir’de ilk yatırımını hayata geçiren Opera Gayrimenkul, İzmir’in dokusuna ve İzmirlinin alışveriş alışkanlıklarına uygun bir alışveriş merkezi inşa edecek.

MaviBahçe bir AVM’den öte, bölge halkının ailesi ve arkadaşlarıyla buluşup keyifli vakit geçirebileceği, su ve yeşille iç içe bir ortamda alışveriş yapabileceği modern bir kompleks olacak. Yılbaşı gecesi gibi özel günlerin kutlanabileceği, büyük - küçük konserlerin düzenlenebileceği bir kent meydanı olarak tasarlanan Mavibahçe’nin Eylül 2014’te hizmete açılması planlanıyor.