İzmir Ofis Projeleri

Uygun fiyatları, avantajlı konumları, sosyal alanları, özellikleri ve ödeme seçenekleri ile İzmir ofis projelerini sizler için derledik.

İzmir Ofis Projeleri

Uygun fiyatları, avantajlı konumları, sosyal alanları, özellikleri ve ödeme seçenekleri ile İzmir ofis projelerini sizler için derledik. İzmir'de ofis ihtiyacını karşılamak için yapılan ofis projeleri güç geçtikçe artıyor. İnşaat firmalarının İzmir'de hayata geçirdiği ofisler konumları ve fiyatları ile yatırımcıların ilgisini çekiyor. 

İzmir Ofis Projeleri

Novus Ventus

İzmir Ofis Projeleri


Adnan Kılıçoğlu İnşaat ve Katal İnşaat imzası ile yükselen Novus Ventus projesi toplam 240 adet ofisten meydana geliyor. Proje, 9 bin 993 metrekare arazi üzerinde inşa ediliyor. Novus Ventus teslimlerinin 2017 yılı Mayıs ayında yapılması planlanıyor. Avm, güvenlik, deniz manzarası, kapalı otopark, fitness merkezi ve kameralı güvenlik gibi sosyal alanların bulunduğu Novus Ventus fiyatları ise metrekaresi 2 bin 300 dolardan başlıyor. Novus Ventus projesi İzmir Bayraklı'da yükseliyor. 

Amass İzmir Residence&Office

İzmir Ofis Projeleri


Karaca İnşaat tarafından İzmir Gaziemir'de hayata geçirilen Amass İzmir Residence&Office projesi 69 adet rezidans ve ofisten meydana geliyor. Proje 2 bin metrekare arsa alanı üzerinde yayılıyor. Amass İzmir Residence&Office teslimlerinin Eylül 2017'de yapılması planlanıyor. Projede fiyatlar ise 270 bin TL ile 460 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede İzmir ofis fiyatları ise 670 bin TL olarak veriliyor. Açık otopark, kameralı güvenlik, fitness merkezi, merkezi uydu sistemi, kapalı otopark gibi alanların yer aldığı proje Adnan Menderes Havalimanı'na 2 dakika, Fuar İzmir'e 5 dakika, Kuşadası'na ise 55 dakika uzaklıkta yükseliyor. 

Bornova 4S

İzmir Ofis Projeleri


SN Forum Yapı güvencesi ile yükselen Bornova 4S projesi 66 adet ofis ve dükkandan meydana geliyor. 13 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlanan Bornova 4S projesi teslim tarihi olarak Ağustos 2016'yı veriyor. Banka kredisine uygun durumda olan projede ofis fiyatları 255 bin 927 TL'den başlangıç gösterirken dükkan fiyatları ise 265 bin TL'den başlıyor. 4 blokta 66 bağımsız bölümden meydana gelen Bornova 4S projesi İzmir Bornova'da yükseliyor. 

Meva Plaza

İzmir Ofis Projeleri


Ocak 2017'de teslim edilmesi planlanan Meva Plaza projesi Mevaport İnşaat ve Ramsa Yapı imzası ile hayata geçiriliyor. 51 adet ofisten meydana gelen Meva Plaza fiyatları ise 300 bin TL ile 345 bin TL arasında değişiyor. Açık otopark, güvenlik, kapalı otopark ve merkezi uydu sistemi gibi özelliklerin yer aldığı proje, İzmir Bornova Sanayi metro istasyonuna 10 metre mesafede konumlanıyor. Projede ofisler ankastre ürünler ile teslim ediliyor. 

Forent

İzmir Ofis Projeleri


Folkart Yapı tarafından İzmir Bayraklı'da yükselen Forent projesi 300 adet ofis ve rezidanstan meydana geliyor. Ofislerin hemen teslim durumunda olduğu projede fiyatlar 700 bin TL'den başlıyor. Dekorasyonlu ve dekorasyonsuz seçeneklerin yer aldığı projede ofis ve rezidanslar için banka kredisi kullanılabiliyor.Proje 150 milyon dolar yatırım ile inşa ediliyor. 

Ontan Bayraklı

İzmir Ofis Projeleri


Ontan İnşaat imzası taşıyan Ontan Bayraklı projesi 259 adet rezidans, ofis ve dükkandan meydana geliyor. Kasım 2016'da teslim edilmesi planlanan Ontan Bayraklı İzmir ofis fiyatları 244 bin TL ile 400 bin TL arasında değişiyor. Açılır-kapanır yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, avm, kafe, restoran, spa gibi özelliklerin yer aldığı projede daireler ankastre ürünler ile teslim ediliyor. Karma bir proje olarak tasarlanan Ontan Bayraklı projesinde alışveriş merkezi kısmındaki 17 dükkanın satışları henüz tamamlanmadı. Projede ofis satışları ise tamamlandı.