İzmir Prestij Evleri Bornova!

İzmir Avcılar Prestij Evleri Bornova'da, Avcılar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor

İzmir Prestij Evleri Bornova!

İzmir Avcılar Prestij Evleri Bornova'da, Avcılar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana gelen İzmir Prestij Evleri, 270 adet daireden meydana geliyor. İzmir Prestij Evleri satılık daire büyüklükleri 60 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. 

Avcılar Prestij Bornova teslimlerinin Mayıs 2017'de yapılması planlanıyor. Kentsel dönüşüm projelerinden olan İzmir Prestij Evleri, 3 bloktan oluşuyor. Projede bloklar 7 katlı olarak tasarlanıyor. 

Avcılar Prestij Bornova daire büyüklükleri şöyle; 1+1 dubleks daireler 60 metrekare, 2+1 daireler 70 metrekare, 3+1 daireler 95 ila 120 metrekare, 4+1 daireler 190 metrekare, 4+1 dubleks daireler 200 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kafe, kameralı güvenlik gibi sosyal ayrıcalıkların yer aldığı projenin dairelerinde çamaşır odası, ebeveyn giyinme odası ve ebeveyn banyosu bulunuyor. 

İzmir Prestij Evleri fiyatları ise 295 bin lira ile 845 bin lira arasında değişiyor. İzmir Prestij Evleri projesinde konut sahibi olmak isteyenlere belli miktar peşinat ödendiğinde indirim fırsatları sunuluyor. 

İzmir Bornova'da yükselen Avcılar Prestij Evleri; Forum Bornova, Şifa Üniversitesi Hastanesi ve Yaşar Üniversitesi'ne oldukça yakın bir konumda bulunuyor. Proje çevre yoluna ise sadece 50 metre uzaklıkta konumlanıyor. 

İzmir Prestij Evleri adres bilgisi : Kazımdirik Mahallesi. 364/6 Sokak. Bornova - İzmir
İzmir Prestij Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0232 344 28 24
Web adresi : www.avcilarprestij.com

Firma Bilgisi: Avcılar Inşaat
Proje Bilgisi: Avcılar Prestij Bornova