İzmir Torba Triyanda Evleri satılık

Egesel İnşaat’ın Ayrancılar’da hayata geçireceği İzmir Torba Triyanda Evleri satılık daireler 170 bin TL’den başlıyor, 225 bin TL’ye kadar çıkıyor

İzmir Torba Triyanda Evleri satılık

14 Mayıs 2014 / emlakwebtv
İzmirli inşaat şirketi Egesel İnşaat, yeni projesini Torbalı Ayrancılar’da inşa edecek. Toplam 317 dairenin yer aldığı İzmir Torba Triyanda Evleri satılık daire fiyatları 170 bin TL’den başlıyor. Sadece 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu projede fiyatlar 225 bin TL’ye kadar yükseliyor. 24 ayda bitmesi planlanan İzmir Torba Triyanda Evleri, 37 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor.

İzmir Torba Triyanda Evleri satılık 317 daire var
İzban Pancar metro durağına 4, havaalanına 14 dakika mesafede olan Triyanda evleri bölgede sadece bir ev değil eksiksiz bir yaşam alanı üreten ilk proje olma özelliğiyle ön plana çıkıyor. 16 blok 317 konuttan oluşan projenin inşası hızla devam ediyor. Triyanda Evleri; 22 bin metrekare klimatik havuzlarla desteklenmiş yeşil alanları, yetişkin ve çocuk havuzları, çocuk oyun alanları, fitness salonları, basketbol sahası, açık hava sineması, 7/24 güvenlik ve profesyonel site yönetimi gibi ayrıcalıklarla konut sahiplerine her türlü sosyal ve günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir yaşam sunuyor.

Engellilerin daireleri dışında başkalarının yardımına ihtiyaç kalmadan gezebilecekleri sistemlere ek olarak talep edilen dairelerde engellilere yönelik çözümler de sunulacak.

 

Proje Bilgisi: Triyanda Evleri