İzmir Turkuaz Evleri

İzmir'in keşfedilmemiş saklı cenneti Sasalı da Alfa Yapı, İzmir Turkuaz Evleri ile adından söz ettiriyor

İzmir Turkuaz Evleri

İzmir'in keşfedilmemiş saklı cenneti Sasalı da Alfa Yapı, İzmir Turkuaz Evleri ile adından söz ettiriyor. İzmir Turkuaz Evleri projesi alışılagelmişin dışında bir tarz ile kendisine hayran bırakıyor.

İzmir Turkuaz Evleri özellikleri
3 tane müstakil,20 adet ikiz villadan meydana gelen projede evlerin girişlerindeki ilk kat holleri ve salonlarda 9,5 mlik bir tavan yüksekliği mevcut. Her şeyden önce göz önünde bulundurulan İzmir'in birinci derece deprem bölgesi olması dolayısı ile betonarme plak değil direk çatı örtüsü ile bitiş sağlandı ve yapı hafifletildi. Konfor ve sosyal hayat için her şey düşünüldü. 500 m2 yüzme ve süs havuzları,12 bin m2 lik peyzaj alanları ayrıca Vitra, Artema, İntema mutfak, Gambarelli, Caesar, Hüppe nin en son tasarımları hayran bıraktı.

İzmir Turkuaz Evleri fiyatı
Turkuaz evleri sasalı bölgesinde kiraların 1500 TL'den başlayacağı varsayılıyor.  Villa fiyatları ise 950 bin TL ile 1.250 bin TL arasında değişmekte olduğu gibi proje için öngörülen teslim tarihi 2014 Ocak ayıydı. 

İzmir Turkuaz Evleri konumu
Çiğli Kipa alışveriş merkezine 8,A.OS.B'ye 9,eşsiz güzellikteki doğal yaşam parkına ise sadece 1 km mesafede bulunan turkuaz evleri özel bisiklet park alanlarından tüm sakinlerin alıp kullanarak Karşıyaka'ya denizin doğanın kokusu eşliğinde zevkle ulaşabilecekleri 18 km'lik parkur ile spor olanağı da sağlamakta.

Turkuaz Evleri Projesi adres ve iletişim bilgileri
Adres : Sasalı 8. Sokak Çakabey Koleji yanı Çiğli/İzmir
Telefon : 0850 532 00 20