İzmir Villa Projeleri!

İzmir Villa Projeleri fiyatları, özellikleri ve tüm detayları haberlerimiz detayında yer alıyor

İzmir Villa Projeleri!

İzmir Villa Projeleri ile dikkat çekiyor. Son yıllarda İzmir’de yer alan ve inşa edilen villa projeleri konut sahibi olmak ve İzmir’de yatırım yapmak isteyenlerin ilgi odağı oldu. Emlakwebtv.co  ekibi de İzmir Villa Projelerini derledi.

İşte İzmir Villa Projeleri!

1.Mi’Kora Boyalık Projesi

Boyalık’ta hayata geçirilen Mi'Kora Boyalık, denize 40 metre mesafede yer alıyor. Mi'Kora Boyalık Villaları'nın satışı Nisan 2015'te başladı. Toplam 8 parsel üzerine kurulan projede bir parsel üzerinde iki villa yer alıyor. Villaların kendine ait bahçe alanlarından yüzme havuzlarına giriş yapılıyor. Projedeki her villa 3 katlı, 5 oda 1 salon tipinde ve brüt 243 metrekare büyüklüğünde tasarlanıyor.

2.Park Yaşam Ataşehir

Park Yaşam Ataşehir Çiğli’de yer alıyor. Yatay mimarisiyle öne çıkan projede 3+1 kış bahçeli özel daireler bulunuyor. Projede 859 daire ve 18 villa yer alıyor. Zengin peyzaj alanına sahip olan Park Yaşam Ataşehir'de 1+1, 2+1, 3+1 daireler ve 3+1, 4+1 tipinde villalar yer alıyor. Projede İzmir'in tek katta çözülmüş en büyük yer altı otoparkı bulunuyor.

3.Mi’Marin Köyce Alaçatı

Mi’Marin Köyce Alaçatı’da 2+1, 3+1, 4+1 daireler yer alıyor. Büyüklükleri 111 metrekare ile 143 metrekare arasında değişiyor. Osmanlı, Akdeniz ve Fransız mimarisinden de notaları içinde barındıran Köyce’de her biri birbirinden farklı konseptte 5 adet meydan bulunuyor. Mi'Marin Köyce Alaçatı projesi 16 dönüm üzerine kurulan 62 villadan oluşuyor.

4.Quattordici  Projesi

Quattordici  Projesi Çeşme’de 3 bin 286 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Quattordici  Projesi 6 adet rezidans ve 8 dubleks villadan oluşuyor. Sadece dubleks villaların satışı devam eden projede villalar sezonluk ve aylık kiralamaya uygun. 3+1 ve 4+1 tipindeki villalar 171 metrekare ile 220 metrekare olarak tasarlanıyor.

5.Aialoft Projesi

Alaçatı’da yer alan Aialoft Projesi hemen teslim ediliyor. Aialoft Projesinde 3+1 daireler yer alıyor. Aialoft Projesi daire büyüklükleri 180 metrekare olarak tasarlanıyor. Aialoft Projesinde 65 metrekare yüzme havuzu, güneşlenme terası ve dinlenme terası da yer alıyor.