İznik Çiftlik Evleri!

İKO Yapı'nın Bursa İznik Candarlı Köyü'nde hayata geçirdiği İznik Çiftlik Evleri 2017 yılında teslim edilecek

İznik Çiftlik Evleri!

İKO Yapı'nın Bursa İznik Candarlı Köyü'nde hayata geçirdiği İznik Çiftlik Evleri 2017 yılında teslim edilecek. Çam ve Palamut ağaçları arasında yer alan İznik Çiftlik Evleri, Samanlı dağlarının düzlüklerinde yer alıyor. 

13 dönümlük alana kurulan İznik Çiftlik Evleri'nin 3 dönümlük alanı mini çiftlik alanına ayrıldı. 2 dönümlük alanda ise isterseniz katılabileceğiniz organik tarım alanı, 1 dönüm alanda ise mini mandıra, mera, tavuk kümesleri bulunuyor. 

Topraktan ve ormandan esinlenilerek tasarlanan İznik Çiftlik Evleri projesinde her odada banyo, salon ve odalardan teraslara açılan boydan boya camlar bulunuyor. Teknoloji ile donatılan evlerdeki her türlü cihaza bilgisayar ya da telefondan müdahale edilebiliyor. 

İznik Çiftlik Evleri!

Projede 16 adet müstakil villa yer alıyor. Tüm villalar ise 3+1 dubleks tipinde tasarlanıyor. Evler ise 155 metrekare 182 metrekare büyüklüğünde iki farklı tipte inşa ediliyor. 

İznik Çiftlik Evleri projesinin sosyal alanları içerisinde ise açık otopark, çocuk oyun alanları, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, süs havuzu ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

Lansmana özel yüzde 7, 14 ve 21 oranında indirim uygulanan İznik Çiftlik Evleri fiyatları 356 bin 500 TL ila 460 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. İznik Çiftlik Evleri teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: İKO Yapı
Proje Bilgisi: İznik Çiftlik Evleri