İzocam'a iki ihracat ödülü

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği tarafından verilen "Başarılı İhracatçılar Ödülü"nü alan İzocam, diğer taraftan İhracatın Yıldızları Ödülleri'ne de layık görüldü

İzocam'a iki ihracat ödülü

İzocam, bu yıl gösterdiği ihracat performansıyla iki ödül birden kazandı. Her yıl İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği tarafından verilen Başarılı İhracatçılar Ödülü'nü yeniden almaya hak kazanan firma, diğer taraftan Dünya Gazetesi ve DHL Expres işbirliği ile bu yıl 15. kez düzenlenen İhracatın Yıldızları Ödülleri'nde de "Sürdürülebilirlik İçin Çözüm Üreten İhracat Özel Ödülü"nü elde etti. 

İzocam'a farklı kuruluşlardan ödüller
İhracat performansları ile aynı dönemde iki farklı kuruluş tarafından ödüllendirilmenin kendilerine büyük bir gurur verdiğini söyleyen İzocam Genel Müdürü Nuri Bulut, firma olarak ülke ekonomisine katkı sağlayabilmek adına  ihracat ve istihdam konularına odaklandıklarını söyledi. Bulut, gerçekleştirdikleri ihracat ile bugün 46 ülkeye ürün gönderdiklerini de vurgulayarak: 

"Dünya genelinde sahip olduğumuz müşterilerimize sunduğumuz kesintisiz ve kaliteli hizmetimizin yanı sıra, yeni pazarlar araştırıp yeni fırsatlar elde ederek ihracat hacmimizi aralıksız olarak geliştirmeyi hedefliyoruz. Önümüzdeki dönemde de mevcut ihracat kapasitemizi artırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Hem İSİB’e hem de İhracatın Yıldızları’na organizasyonları ve bu ödülleri bize layık gördükleri için teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. 

İzocam'dan dev ihracat rakamları
Son 5 yılda ihracattan elde ettiği satış gelirini 160 milyon USD'ye taşıyan İzocam, gelecek 5 yıl içinde bu rakamı 200 milyon dolar düzeyine ulaştırmayı planlıyor. 

 

Firma Bilgisi: Izocam