İzocam'dan manto'lu reklam kampanyası

İzocam, yeni reklam kampanyasında "sağ olasın" sloganını, bu kez "mantolama" vurgusu ile kullandı

İzocam'dan manto'lu reklam kampanyası

1970'lı yılların sonunda akıllara kazınan "Sağ Olasın İzocam" sloganını, yeni kampanyasında da kullanma kararı alan firma bu kez "mantolama" vurgusunu ön plana çıkardı. 

İzocam'dan yeni reklam kampanyası: "Sağ Olası İzocam Manto"
Yalıtım sektörünün Türkiye'deki en tanınmış firmalarından İzocam, yeni reklam kampanyasında nostaljik "Sağ Olasın" sloganını yeniden kullandı. 1970'li yılların sonunda  kullanılan reklamcılık tarihinin en tanınmış sloganı olan "Sağ Olası" bu kez "İzocam Manto"ya uygulandı. 

İzocam'dan manto'lu reklam kampanyası

Reklam Ajansı Trompet tarafından hazırlandı
İzocam'ın reklam ajansı Trompet tarafından hazırlanan kampanyada konut sektöründe 70'li yıllarda yaşanan yalıtım sorunlarının halen devam etmekte olduğuna vurgu yapılıyor. Kampanyanın odağında günümüz binalarının ve ev sahiplerinin tamamını ilgilendiren "Mantolama" probleminin ön plana çıkarıldığı reklam filminde, apartman görevlisi maskot olarak 2016 yılına taşınıyor. 

Yöneticimiz uyuyor mu?
1970'lerin sonunda, "Yöneticimiz uyuyor mu?" repliği ile hafızalara kazınan reklamda "uyanan yönetici" ekranlara çıkıyor. Reklam repliklerinde ise mantolamanın sağladığı güven ve konfora da gönderme yapılıyor. Daha önceki reklam filminde kullanılan "Sağ Olasın İzocam" sloganı ise "Sağ Olasın İzocam Manto" şekline uyarlanıyor

Reklam kampanyası ile İzocam, mantolama ile birlikte istenen sıcaklığın uzun süre korunduğu ortalmların elde edilebielceğine ve enerji tasarrufu ile de bütçeye destek sunulacağı temalarını işliyor.