Japon Evler Haliç ve Ataşehir’de

Kılıç İnşaat Ataşehir ve Haliç'teki Japon Evler projeleriyle Japon Sanatı’nı İstanbul Mimarisi’yle buluşturuyor

16 Mayıs 2012
Kılıç İnşaat tarafından Haliç’te ve Ataşehir’de eş zamanlı olarak başlatılan Japon Evler projesi, Uzak doğu Sanatı’ nı İstanbul Mimarisi ile birleştirerek sıra dışı bir konsept yaratmayı amaçlıyor. Projede daireler 118 bin TL’ den başlayan fiyatlarla alıcılarıyla buluşuyor.

Ataşehir’de uzak doğu esintisi
Japon Evler Ataşehir ,Tem Otoyolu’nun hemen yanında ve kurulmakta olan Ataşehir Finans Merkezi’nin çaprazında konumlanıyor. 13 katlı tek binadan oluşan projede,  72 daire bulunuyor. Stüdyo dairelerin 32 ile 33 metrekare arasında değiştiği Japon Evler Ataşehir’de, 1+1 daireler ise 49 metrekare olarak yer alıyor. Toplamda 950 metrekare alanda yükselen projede; kapalı yüzme havuzu, sauna ve fitness alanı bulunuyor.

Haliç’de tarih ve Uzak Doğu Harmanı
Japon Evler Haliç, home-ofis çalışmak isteyenlerin hayatını kolaylaştırarak, yaşam standardını yükseltmelerini hedefliyor. Sütlüce’de, Karaağaç Caddesi’nde inşa edilen Japon Evler Haliç,  Bahariye Adaları ve Pierre Loti’nin karşısında yer alıyor. 41 home-ofis ve 7 adet dükkân bulunan projede 30 stüdyo daire, beş adet 1+1, altı adet 2+1 daire bulunuyor. Home-ofis büyüklükleri ise 26 ile 99 metrekare arasında değişiyor. Japon Evler Haliç’te; kapalı yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun odası ve fitness center gibi sosyal tesisler bulunuyor.

Proje Bilgisi: Japon Evler Haliç