Jardin Eden Çeşme'de yükseliyor

Pana Yapı güvencesi ile hayat bulan Jardin Eden Çeşme'de yükseliyor. Projede fiyatlar ön talep dönemine özel yüzde 25 indirimli

Jardin Eden Çeşme'de yükseliyor

Pana Yapı güvencesi ile hayat bulan Jardin Eden Çeşme'de yükseliyor. Projede fiyatlar ön talep dönemine özel yüzde 25 indirimli. İzmir Çeşme'de yükselen Jardin Eden fiyatları lansmana özel 920 bin TL'den başlıyor. 

Çeşme'nin en gözde koylarından birinde yükselen proje Ilıca Plajı'na 2 kilometre mesafede konumlanıyor. Projenin, deniz mesafesine olan uzaklığı kuş uçuşu 800 metre. 

Jardin Eden Çeşme projesinde ilk etapta bulunan 44 adet villanın lansman öncesi satışları devam ediyor. Projede ev sahibi olmak isteyenler için kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Jardin Eden Çeşme'de yükseliyor

Jardin Eden Çeşme projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar arasında; açık yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kameralı güvenlik, iskele, spa ve plaj bulunuyor. 

124 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde inşa edilen Jardin Eden projesinde 120 villa, 6 konakta toplam 40 rezidans ve 1 apart otel bulunuyor. 3+1, 4+1 ve 6+2 daire tiplerinin bulunduğu Jardin Eden daire alanları ise 168 metrekare ila 335 metrekare arasında tasarlanıyor. 

Jardin Eden Çeşme teslim tarihi olarak 2016 yılı Aralık ayı planlanıyor. Pana Yapı imzası taşıyan Jardin Eden Çeşme projesinde villalar için yüzde havuzu bulunuyor. Projenin aynı zamanda kendine ait bir koyu bulunuyor. Ev sahipleri özel servisler ile plaja projeden ulaşabilecek. 

Ege evleri mimarisinin korunarak yapıldığı Jardin Eden Çeşme projesinde 3+1 villa alanları 168 metrekare ila 182 metrekare arasında, 4+1 villa alanlar 148 metrekare ila 158 metrekare arasında, 6+2 villa alanları ise 236 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: Jardin Eden Çeşme