JLL'den MAPIC çıkarması

JLL, 19-21 Kasım tarihleri arasında Cannes'da düzenlenen ve perakende sektörünün en önemli etkinliklerinden olan MAPIC'e katıldı

JLL'den MAPIC çıkarması

Ticari gayrimenkul üzerine danışmanlık hizmeti sunan JLL, 19-21 Kasım tarihleri arasında Cannes'da düzenlenen ve perakende sektörünün en önemli etkinliklerinden olan MAPIC'e katıldı. Sektör profesyonelleriyle bir araya gelen JLL, ziyaretçilere 3 milyar metrekarelik geniş mülk portföyü hakkında bilgi verme fırsatı yakaladı.

19-21 Kasım'da Cannes'te
75 ülkede, 200 kurumsal ofisi ve 53 bin çalışanıyla müşterilerinin yerel, bölgesel ve küresel ihtiyaçlarına cevap veren JLL, uluslararası perakende ve gayrimenkul sektörünü buluşturan MAPIC'e katıldı. JLL, 19-21 Kasım tarihleri arasında Fransa'nın Cannes şehrinde gerçekleşen etkinlikte perakende portföyünü sundu ve sektörel bilgi ve birikimini paylaştı.

5 kıta, 67 ülke ve 90 şehirden 8.300'ü aşkın uluslararası ziyaretçi, 2.400 perakendeci ve 2.300 gayrimenkul geliştiricisini konferanslar ve networking etkinlikleri ile bir araya getiren MAPIC'te, JLL'in alanında uzman ekibi perakende sektörünün trendlerini değerlendirildi. 2013 yılında toplam 3 milyar metrekarelik mülk portföyüne sahip olan JLL, 99 milyar Dolar satış gerçekleştirdi.

Yeni işbirliği fırsatları
Pan Avrupa Perakende Hizmetleri Uluslararası Direktörü James Dolphin, MAPIC'e katılmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi: "JLL ailesi olarak 200 kurumsal ofisimiz ve deneyimli ekibimizle müşterilerimize bütünleşik bir yaklaşımla hizmet veriyoruz. Perakende sektörünün lider oyuncularının buluştuğu bu etkinlikte sektör profesyonelleriyle bir araya gelmekten ve sektörün geleceğini değerlendirmekten büyük mutluluk duyduk."

JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş ise, MAPIC'in sektörün gelişmesine katkı sağladığını belirtti: "Dünyanın dört bir yanından gelen perakendeci, yatırımcı ve danışman firmaları buluşturan MAPIC, perakende sektörünün gelişmesine katkı sağlıyor. Bu yıl etkinlikte yabancı yatırımcıların Türkiye'ye olan ilgisinin arttığını gözlemledik. Türkiye'nin perakende alanında yatırım açısından ne kadar cazip bir lokasyon olduğu görülüyor. MAPIC, çeşitli işbirliklerinin önünü açması ve sektörel bağlantıları güçlendirilmesi açısından önem taşıyor. Bu anlamda biz de JLL ailesi olarak MAPIC'e katılmaktan mutluyuz."