JLL Türkiye imzalı AVM’lere ödül yağmuru

JLL Türkiye'nin danışmanlığını yaptığı iki AVM, uluslararası MarCom Ödülleri'e layık görüldü

JLL Türkiye imzalı AVM’lere ödül yağmuru

AMCP (Association of Marketing and Communication Professionals) tarafından düzenlenen ve her yıl 6 binden fazla projenin yarıştığı MarCom Ödülleri'nin sonuçları açıklandı. Ticari gayrimenkul alanında finansal ve profesyonel hizmetler veren ve yatırım yönetimi danışmanlığı sunan JLL Türkiye'nin danışmanlığını ve yönetimini üstlendiği Zorlu Center ve Aqua Florya Alışveriş Merkezi ödüllere layık görüldü.

JLL danışmanlığı fark yarattı
JLL Türkiye'nin proje aşamasından, mağaza karmasına ve yönetimine kadar pek çok alanda danışmanlık verdiği AVM'lerden Aqua Florya Alışveriş Merkezi'nin Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile beraber yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi Platin Ödül aldı. Bir diğer proje Zorlu Center ise, Disney Prensesleri projesiyle "İletişim, Halkla İlişkiler ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk" kategorisinde Platin, 'Yeni Yıl Festivali' ile "Pazarlama, Tanıtım Kampanyası ve Özel Event" dalında Gold ve 'İlkbahar Festivali' ile de yine aynı kategoride Platin ödülün sahibi oldu.

JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş

JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, Aqua Florya AVM ve Zorlu Center'ın kazandığı ödüllerden gurur duyduğunu dile getirdi: "Küresel iletişim ağımız ve yerel deneyimimizle, en iyi hizmeti sunma amacıyla çıktığımız yolda danışmanlığını ve yönetimini yaptığımız AVM'lerin ödül alması bizlere gurur veriyor. Zorlu Center ve Aqua Florya önümüzdeki dönemde de başarılı çalışmalara imza atmaya devam edecek. Alınan dereceler gerçekleştirilecek yeni başarıların güvencesi olacaktır."