JLL Türkiye yeni ofisine taşınıyor

Kurumsal gayrimenkul danışmanlığı alanında faaliyet gösteren JLL Türkiye, Mayıs ayından itibaren Maslak Link Plaza'daki yeni ofisinde hizmet verecek

JLL Türkiye yeni ofisine taşınıyor

Kurumsal gayrimenkul danışmanlığı alanında faaliyet gösteren JLL Türkiye, Mayıs ayından itibaren Maslak Link Plaza'daki yeni ofisinde hizmet verecek. 

Türkiye'de bugüne kadar sadece Gold seviyesinde alınabilmiş LEED CI Yeşil Bina Sertifikası'nı Platinum seviyesine taşıyarak bir ilke imza atmayı ve çevreye en duyarlı ofis olmayı hedefleyen yeni ofisin tasarımı ve inşaatı, TETRIS tarafından yapıldı. 

Açık ofis düzeninin olacağı yeni ofisteki alanlar ihtiyaç ve etkileşime göre kullanılacak ve herkesin masası olmayacak. Çalışanların yüzde 70'i ofise geldiklerinde kendi masalarında değil, ihtiyaçlarına uygun alanlarda çalışma imkanına sahip olacak. 

JLL Türkiye yeni ofisine taşınıyor

Yeni ofis binamızda motivasyon ve verimlilik artacak

Yeni ofis ile birlikte faaliyetlerine daha güçlü bir şekilde devam edeceklerini belirten JLL Türkiye COO/CFO'su Volkan Müller, 80 ülkede faaliyet gösteren global bir firmanın Türkiye ofisi olarak her geçen gün büyüdüklerini, geçtiğimiz yıl gerçekleştirdikleri Dev Güçbirliği'nin ardından çalışanlarının sayısı merkez ofiste 200'ü toplamda ise 600'ü geçtiğini söyledi. 

Müller, '' Taşınma ile birlikte ofis alanımız 1.450 metrekareden 2.600 metrekareye çıktı. Çalışanların istekleri doğrultusunda tasarlanan yeni ofis binamızda, motivasyonun ve verimliliğin de artacağını düşünüyoruz” diye konuştu.

Firma Bilgisi: Jll Türkiye