Joyce Elizabeth’ten Lazzoni’ye zarif dokunuş

Chester koltuklar benzerlerinden farklı olarak, sırt kısmında bulunan ve rahat oturum sağlayan bombeli yapısıyla daha keyifli bir kullanım sunuyor

Joyce Elizabeth’ten Lazzoni’ye zarif dokunuş

24 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Lazzoni Mobilya’nın modern tasarımcısı Joyce Elizabeth, kendine has tasarımları ile adından söz ettiriyor. Klasik ile modern tarzın uyumunu çizgilerinde sonuna dek kullanan Elizabeth, sadece görselliği değil fonksiyonelliği de ön plana çıkarıyor. Sadeliği klasik tarzla birleştiren, evlerdeki uyumun mimarı Joyce Elizabeth, zamana yenik düşmeyen tarzını, Lazzoni mobilyanın kendi adını taşıyan koleksiyonunda hayata geçirdi.
Joyce Elizabeth’in minimalist tarzıyla, farkını her kategoride kanıtlayan Lazzoni, koleksiyondaki romantik dokunuşlarla renkleniyor. Joyce Elizabeth koleksiyonu içinde bulunan Chester koltuklar bunun en güzel örnekleri.

Castello koltuklar, kaz tüyü oturumu ve tamamen el işçiliği döşemesi ile ilgi çekmeyi başarıyor
Chester tarzı Castello koltuk Elizabeth’in tarzını sonuna kadar yansıtmasının yanı sıra, farklılıklarıyla da dikkati çekiyor. Koleksiyondaki Chester koltuklar benzerlerinden farklı olarak, sırt kısmında bulunan ve rahat oturum sağlayan bombeli yapısıyla daha keyifli bir kullanım sunuyor. Joyce Elizabeth imzasını taşıyan Castello koltuklar, kaz tüyü oturumu ve tamamen el işçiliği döşemesi ile ilgi çekmeyi başarıyor.

Kababulut:“Joyce Elizabeth ile vizyonlarımız çok benziyor. Bu benzerlik başarıyı beraberinde getiriyor”
Joyce Elizabeth’in zarif dokunuşlarının Lazzoni’yi hareketlendirdiğini ifade eden firmanın dördüncü kuşak temsilcisi Efe Kababulut, Elizabeth’in dokunuşuyla Lazzoni’nin yeni bir boyut kazandığını kaydetti. Kababulut, Joyce Elizabeth koleksiyonu ile ilgili şunları söyledi: “Joyce Elizabeth’in ince tasarımları ile Lazzoni büyük uyum sağladı. Biz beraber büyüyen, birbirini anlayan ve birbirine uyum sağlayan mobilyalar üretmek için yola çıktık. Çıktığımız yolda ortaya çok güzel işler çıkardık. Joyce Elizabeth ile vizyonlarımız çok benziyor. Bu benzerlik başarıyı beraberinde getiriyor.”

Lazzoni, tasarım noktasında ABD’nin genç ve başarılı Joyce Elizabeth'le çalışmakta
Dünya çapında üne sahip Lazzoni Mobilya, ünlü tasarımcılar tarafından hazırlanan koleksiyonlarıyla, müşterilerine dünya standartlarındaki kalite ve konforu bir arada sunuyor. 61 yıllık tecrübesine eklediği yenilikçi yaklaşımıyla her geçen gün daha da büyüyen Lazzoni, dünyaca ünlü Guseppe Nicoletti ve ailesi ile çalışırken, döşemelerinde de yine İtalyan deri devi olan Gruppo Dani’nin derilerini kullanıyor. Lazzoni, tasarım noktasında ABD’nin genç ve başarılı Joyce Elizabeth'le çalışmakta.

Türkiye’nin ilk ve tek, sadece online mobilya markası Nuev’i de bünyesinde barındıran Lazzoni, ABD’deki New York ve New Jersey’in yanında Almanya ve Kuala Lumpur şubeleri ile ününü ülke sınırlarının ötesine taşıdı. Lazzoni, ayrıca Ankara’da 2, İstanbul’da 5, İzmir, Antalya ve Kıbrıs’ta bulunan mağazaları ile de ağını her geçen yıl genişletiyor.