Juma Plus 1.4 milyon dolardan başlayan fiyatlarla!

İstanbul Tarabya'da hayata geçirilen Juma Plus projesinde daire fiyatları 1.4 milyon dolardan başlıyor

Juma Plus 1.4 milyon dolardan başlayan fiyatlarla!

İstanbul Tarabya'da hayata geçirilen Juma Plus projesinde daire fiyatları 1.4 milyon dolardan başlıyor. 2017 yılında teslim edilmesi planlanan Juma Plus projesi 8 bahçe, 8 çatı dubleksinden meydana geliyor. İstanbul'un boğaz hattında yer alan proje estetik zevki ön plana çıkararak tasarlanıyor. 

Geleneksel daire konseptinin ötesine geçen ve alışılmışın dışında bir yaşam sunan Tarabya Juma Plus 3 bin 400 metrekare alanda kuruluyor. 4 bloktan oluşan Juma Plus projesi 16 dubleks daireden oluşuyor. Juma Plus fiyatları ise 1.4 milyon dolar ile 2 milyon dolar arasında değişiyor.  Projeden tamamı peşin ödeme ile ya da vadeli ödeme ile daire satın alınabiliyor.

Juma Plus 1.4 milyon dolardan başlayan fiyatlarla!

Juma Plus projesinde yaşam alanları 24 saat güvenlik kamera sistemi ile korunuyor. Projede konut sahipleri kapalı garajdan asansör ile evlerine ulaşabiliyor. Juma Plus projesinde aynı zamanda sakinler için fitness center ve açık havuz da bulunuyor. 

Yaşam alanlarının mimari projesi DB Mimarlık/Bünyanin Derman'a ait olan Juma Plus projesinde iç mekanlar Autoban tarafından tasarlandı. Juma Plus Tarabya Evleri’nde dairelerin büyüklüğü 225 metrekare, 240 metrekare, 356 metrekare ve 315 metrekare olarak belirleniyor.

 

Firma Bilgisi: Juma
Proje Bilgisi: Juma Plus