Juma Plus Tarabya'da!

8 bahçe ve 8 çatı dubleksinden oluşan Juma Plus Tarabya'da yer alıyor. Juma Plus yaşam alanlarının mimari projesi, DB Mimarlık Bünyamin Derman'a ait..

Juma Plus Tarabya'da!

8 bahçe ve 8 çatı dubleksinden oluşan Juma Plus Tarabya'da yer alıyor. Juma Plus yaşam alanlarının mimari projesi, DB Mimarlık Bünyamin Derman'a ait..  Yaşam alanlarını rüyadan gerçeğe dönüştürme hedefi ile hareket eden Juma, istanbul'un Boğaz hattında, Tarabya'da yeni yaşam alanları tasarladı. 

Estetik zevki ön plana çıkartılarak tasarlanan Juma Plus evlerinin en önemli özelliği, geleneksel daire konseptinin ötesine geçmesi ve bugüne kadar alışılmış olanın ötesinde bir yaşam kalitesine sahip olması. Şehrin kalbinde yer alan Juma Plus, 3 bin 400 metrekare alana yayılmış  4 blokta bulunan 16 dubleks evden oluşuyor. 

Juma Plus Tarabya'da!

Rahat bir yaşam sürmeniz için akıllı ev özellikleri bulunduran Tarabya Juma Plus yaşam alanları, güvenliğiniz için 24 saat güvenlik kamera sistemiyle korunuyor. Kapalı garajdan ise evinize direk asansörle ulaşabiliyorsunuz. Tüm bu özelliklerin yanı sıra Fitness Center ve açık havuzu ile sağlıklı yaşam yanı başınızda... 

Juma Plus yaşam alanlarının mimari projesi, DB Mimarlık / Bünyamin Derman’a ait. İç mekanlar ise Autoban tarafından dizayn edildi. 

Firma Bilgisi: Juma
Proje Bilgisi: Juma Plus