Kadıköy'ün ilk akülü şarj istasyonu kuruldu

Keller Williams Cadde Bölge Müdürlüğü danışmanları bu yıl Kalamış Parkı’na üç aracın eş zamanlı kullanabileceği akülü şarj istasyonu kurulumunu gerçekleştirdi

Kadıköy'ün ilk akülü şarj istasyonu kuruldu

Keller Williams Cadde Bölge Müdürlüğü danışmanları bu yıl Kalamış Parkı’na üç aracın eş zamanlı kullanabileceği akülü şarj istasyonu kurulumunu gerçekleştirdi. Kadıköy Belediyesi’nin desteğiyle ilk kez gerçekleştirilecek sosyal sorumluluk projesinde akülü sandalyesi kullanan engelli bireyler, sandalyelerini 45 dakika gibi kısa bir sürede şarj edebilmeleri sağlandı.

Kadıköy'ün ilk akülü şarj istasyonu kuruldu

Her zaman engelsiz, eşit ve erişilebilir bir Kadıköy için çalıştıklarına dikkat çeken Kadıköy Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Duygu Adıgüzel; “Projeniz bizi çok heyecanlandırdı ve sayenizde Kadıköy tekerlekli sandalye kullanan vatandaşlarımızın kullanabilmesi için ilk akülü şarj istasyonunu kullanımına açtık. Kadıköy Belediyesi olarak bizde farklı adreslere iki istasyon daha kuracağız. KW Cadde Ailesi’nin tüm bireylerinin yüreğine ve emeğine sağlık” dedi.

Kadıköy'ün ilk akülü şarj istasyonu kuruldu

Kadıköy Belediyesi’nde oluşturdukları erişilebilirlik komisyonuyla Kadıköy’de yaşayan engelliler için çeşitli hizmetler üretmeye çalıştıklarını belirten Kadıköy Belediyesi Engelli Merkezi'nin Yaşam Koçu Levent Tilkat; “Hayata geçirilen bu proje ile burada dayanışmanın çok güzel bir örneği içindeyiz. Keller Williams çalışanlarının katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.”

Kadıköy'ün ilk akülü şarj istasyonu kuruldu

Bu yıl 4. kez düzenlenen RED Day (Topluma Katkı Günü) kapsamında Keller Williams çalışanları olarak bir gün bile olsa topluma yararlı olabilmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, 2013 yılında bu yola ilk çıktıklarında 15 kişi olduklarını şimdi ise 500 danışmandan aldıkları güçle projeleri hayata geçirdiklerini söyledi. Keller Williams çatısı altında hizmet veren herkesin bir günlüğüne işlerini kenara bırakarak toplu katlı sağlamak için çaba gösterdiklerini belirten Erol, danjışmanlarının hizmet verdikleri bölgelerdeki belediyelerle iletişime geçtiğini ve bölge halkının ihtiyaçlarına yönelik bir aksiyon planı oluşturduklarını söyledi.