Kadınlar Günü’nü unutmayan projeler

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne sayılı günler kala, inşaat firmaları birbirinden cazip kampanyalar sunmaya başladı. Bu özel gün için düzenlenen kampanyalar kapsamında indirimin yanı zıra şık hediyeler de veriliyor

Kadınlar Günü’nü unutmayan projeler

6 Mart 2014 / Posta Gazetesi 

Kalekent’te indirim

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığı tarafından Beylikdüzü'nde inşa edilen Kalekent projesinde “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”ne özel fırsatlarla ev sahibi olmak mümkün. Kalekent projesinde 7-8-9 Mart tarihleri arasında peşin satışlarda yüzde 10, yüzde 3 ve banka kredili satışlarda yüzde 10, yüzde 2 indirim uygulanıyor. Projede ayrıca 36 ay sıfır faiz ve yüzde 25 peşinat için kolaylıklar da sağlanıyor.

Şık hediyeler

EgeYapı Group, Kartal’da inşa ettiği Pega Kartal’dan konut almayı düşünen kadınlara 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde birbirinden şık armağanlar sunuyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında başlayıp ve 17 Mart’a kadar sürecek olan kampanya kapsamında Pega Kartal’dan ev sahibi olmak isteyen kadınlar; 5.000 TL giyim ve kozmetik çeki, beş yıldızlı otelde 2 kişilik haftasonu konaklama ve SPA keyfi,bir yıllık sağlık ve diyetisyen paketi hediyelerinden birini seçme şansı yakalayacak.

Özel ödeme planı

Spradon Vadi’de satışı devam eden az sayıdaki konut için Kadınlar Günü’ne özel bir kampanya başladı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için ‘kişiye özel’ ödeme planının hazırlandığı projede, konut alıcılarının maddi imkânlarına göre bir ödeme programı oluşturuluyor.

Kadınların portresini çiziyor

Venedik’in güzelliğini İstanbul’a taşıyan Viaport Venezia, Kadınlar Günü’nü unutmadı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde satış ofisine gelecek her kadın ziyaretçiye, bir ressam tarafından yapılacak kara kalem portresi hediye edilecek. Evinin duvarında kendi portresini görmek isteyen ziyaretçileri ofise beklediklerini belirten Viaport Venezia Satış ve Pazarlama Direktörü Cenk Hayırlıoğlu, “8 Mart günü satış ofisimize gelen tüm kadın ziyaretçilerimize küçük bir sürpriz yapmak istedik. Kıymetli varlıklarımız kadınlarımızın yüzlerinde küçükte olsa bir gülümseme yaratmayı hedefledik. Daire alan, almayan her kadın ofisimize uğrayıp portresini yaptırabilecek” diye konuştu.