Kadir Has, Konut Satış Uzmanlığı eğitimi verecek

Türkiye'de nitelikli konut satış uzmanı ihtiyacı her geçen gün artış gösterirken Kadir Has Üniversitesi "Konut Projeleri Satış Uzmanlığı Sertifika" Programı'na başlamaya hazırlanıyor.

Kadir Has, Konut Satış Uzmanlığı eğitimi verecek

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi, Gayrimenkul Geliştirme Akademisi işbirliği ile "Konut Projeleri Satış UZmanlığı Sertifika Programı"na hazırlanıyor. Bu yıl 17-18-19 Kasım tarihleri arasında gerçekleşitirilecek olan eğitim programı ile hızla büyüyen gayrimenkul sektörünün yetişmiş insan kaynağı ihtiyacına yanıt aranacak. Eğitim programı ile birlikte, sektöre yetkin insan kaynağı ve özellikle genç yöneticiler kazandırılması hedefleniyor. 

Kadir Has Gayrimenkul eğitim programı
Gayrimenkul firmalarına yönelik satış uzmanı ihtiyacının karşılanması için gerçekleştirilen eğitim kapsamında katılımcılar, gayrimenkul sektörü ve gayrimenkul geliştirme süreçleri hakkında da bilgi edinme şansı bulacaklar. Gayrimenkul sektöründe şirket dışı ilişkiler ve şirket içi iş akışları hakkında bilgi sunulacak katılımcılar, satış hedeflerini başarma yöntemleri, etkili iletişim ve müşteri ilişkilerini yönetme ile esnek ve verimli zaman yönetimi hususlarında da bilgi alacaklar.

Programa kimler katılacak?
Kadir Has Üniversitesi Konut Satış Uzmanlığı sertifika programlarına inşaat şirketleri, emlak ofisleri, belediyeler ve bankalar gibi özel kurumların yanı sıra, mimarlık, mühendislik, işletme, gayrimenkul değerleme, hukuk, finans ve iletişim gibi alanlarda faaliyet gösteren yönetici, yatırımcı ve gayrimenkul ofis ve arsa sahipleri de katılım gösterebilecek.