Kadir Topbaş seçime 5 gün kala dev bir proje açıklayacak

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Daha yapacak çok işimiz var” başlıklı toplantıda seçime 5 gün kala çok farklı bir proje açıklayacağını duyurdu

Kadir Topbaş seçime 5 gün kala dev bir proje açıklayacak

18 Mart 2014 / emlakwebtv
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Daha yapacak çok işimiz var” başlıklı toplantıda, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul'daki yatırımları ve yeni projeleri anlattı. Topbaş, seçime 5 gün kala çok farklı bir proje açıklayacağını söyledi.

Topbaş, “Bugüne kadar 1.448 projeyi hayata geçirdik. 205 projeye deva ediyoruz. 538 proje de planlama ve ihale aşamasında. Bu projeleri açtığımızda belki 10 binden fazla iş ortaya çıkacak. Dünyanın merkezinde bulunan İstanbul, hayallerle, laflarla geleceğe taşınamaz. Biz tutarlı bir finans yönetimi ve bütüncül bir yaklaşımla çalışarak dünya ile yarıştırıyoruz' diye konuştu.

Topbaş, sözlerini şöyle sürdürdü: “Seçime 5 gün kala açıklayacağım çok farklı bir projem var. Birilerinin hayali dahi yetişmeyecek. Son dönemimin bir hediyesi olarak açıklayacağım. 30 Mart'ta bizi ilçe belediye başkanlarımızla buluşturursa, bakın nasıl bir İstanbul ortaya çıkacak. Beraberce izleyeceğiz.”