Kaf-Nun Residence teslimleri 2017 yılında!

Mif Yapı tarafından hayata geçirilen Kaf-Nun Residence teslimleri 2017 yılında yapılacak

Kaf-Nun Residence teslimleri 2017 yılında!

Mif Yapı tarafından hayata geçirilen Kaf-Nun Residence teslimleri 2017 yılında yapılacak. 3 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Kaf-Nun Residence 68 adet daireden meydana geliyor. Kaf-Nun Residence satılık daire büyüklükleri 67 metrekareden başlıyor. 

Kaf-Nun Residence fiyatlarının 301 bin 500 liradan başlaması bekleniyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Projede en düşük metrekare birim fiyatı 4 bin 500 lira olarak veriliyor. Kaf-Nun Residence detayları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Kartal'da hayata geçirilen Kaf-Nun Residence, Pendik Köprüsü'ne, metro hattı ve E-5'e yakın mesafede yer alıyor. Projeden Sabiha Gökçen Havalimanı ise sadece 15 dakika uzaklıkta. Kaf-Nun Residence teslimlerinini 2017 yılında yapılması planlanıyor. 

İki blokta 68 adet daireden meydana gelen Kaf-Nun Residence daire sahiplerine çocuk oyun alanları, kapalı otopark, fitness merkezi, sauna, Türk hamamı, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu gibi sosyal donatılar sunuyor. Projede dairelerde hilton lavabo, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

Kaf-Nun Residence adres bilgisi : Hürriyet Mahallesi Çeşme Caddesi Kartal - İstanbul 

Kaf-Nun Residence iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0553 293 60 18 
Web adresi : www.kafnunrezidans.com
E-posta adresi : info@kafnunrezidans.com

"Kaf-Nun Residence teslimleri 2017 yılında!" Başlıklı Haberin Galerisi

Kaf-Nun Residence teslimleri 2017 yılında!

Kaf-Nun Residence teslimleri 2017 yılında!

Firma Bilgisi: Mif Yapı
Proje Bilgisi: Kaf-nun Residence