Kağıthane Atiye Residence’ta 2+1 daireler 550 bin TL’ye!

Geçtiğimiz günlerde yapılan bir lansman ile görücüye çıkan Kağıthane Atiye Residence projesinde 2+1 dairelerin fiyatı 550 bin TL’den başlıyor

Kağıthane Atiye Residence’ta 2+1 daireler 550 bin TL’ye!

16 Şubat 2016 tarihinde resmi satışları başlayan Atiye Residence, İstanbul Avrupa Yakası’nın Kağıthane ilçesinde yükseliyor. Teslimlerinin 2017 yılında başlaması beklenen proje, Has Metal - DBN Proje ortaklığında inşa ediliyor.

Arsa büyüklüğü 3 bin 450 metrekare olarak belirlenen Kağıthane Atiye Residence’ın toplam inşaat alanı ise 18 bin metrekare olarak hesaplanıyor. 70 milyon lira yatırım bedeli ile yükselen projede 108 adet daireye yer veriliyor.

Tamamı 102 metrekarelik 2+1 tipindeki dairelerden oluşan Kağıthane Atiye Residence’da balkonlu dairelerin fiyatı minimum 550 bin TL’den başlıyor. Projeden tamamı peşin ya da banka kredili ödeme ile daire alınabiliyor.

Zemin+17 katlı tek blok halinde inşa edilen Kağıthane Atiye Residence’ın her katında 7 adet daireye yer veriliyor. Projenin concierge hizmeti sayesinde; ev temizliği, seyahat danışmanlığı, özel gün – davet organizasyonu, kuru temizleme, terzi – lostra, kurye, çiçek – hediye organizasyonu gibi profesyonel residence yönetimi hayatınızı kolaylaştırıyor.

E-5 karayolu ile Tem otoyoluna yakın mesafede olan Kağıthane Atiye Residence projesi; Levent’ 5 dakika, Maslak’a 7 dakika, Çağlayan’a 5 dakika ve Şişli’ye 8 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Projede çocuk oyun alanı, fitness merkezi, açık alanda basketbol sahası ve yüzme havuzu mevcut.

 

Firma Bilgisi: HAS-DBN Yatırım Ortaklığı
Proje Bilgisi: Atiye Residence Kağıthane