Kağıthane’de 170 bin TL’ye ev satacak

24 Gayrimenkul, İstanbul’un yükselen değeri Kağıthane’de kentsel dönüşüm projesi için kolları sıvadı. 400 birimden oluşacak yeni projede 170 bin TL’ye ev satılacak

Kağıthane’de 170 bin TL’ye ev satacak

HABER: BÜLENT YOLDAŞ 

24 Gayrimenkul, Piyalepaşa – Kağıthane Tüneli'nin Kağıthane girişinin hemen yanında, Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü'ne komşu bir kentsel dönüşüm projesi gerçekleştirecek.

Konuyla ilgili konuşan 24 Gayrimenkul CEO'su Ahmethan Yılmaz, projenin 3 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde 400 birimden oluşacağı bilgisini vererek, "Bu bir kentsel dönüşüm projesi olacak. Ancak Şatafattan ve kullanılmayan lüksten kaçınacağız. Yakınımızda başta Bilgi olmak üzere bir çok üniversite var. Öğrencileri de düşünerek bir proje hazırladık" diye konuştu.

Projede 38 ve 40 metrekerarelik işlevsel evler yer alacağını bilgisini veren Yılmaz, burada şehrin merkezi lokasyonun da 170 bin TL'ye ev satacaklarını kaydetti. Yılmaz, Kağıthane projesinin mayıs ayında satışa sunulacağını ifade ederek, metrekare fiyatı 4 bin 250 – 4 bin 500 seviyelerinde olacak projede, bir kişiye birden fazla konut satmayacaklarını vurguladı.