Kağıthane ofis projelerinde son durum ne?

Merkezi noktalara olan ulaşım kolaylığıyla dikkat çeken Kağıthane’de yer alan ofis projelerinde son durum ne? İşte yanıtı.

Kağıthane ofis projelerinde son durum ne?

Son yıllarda ofis projelerinin gözdesi haline gelen Kağıthane bölgesi, ulaşım avantajıyla yatırımcıların uğrak noktası oldu. Bölgede inşa edilen nitelikli ofis projelerini mercek altına altına aldık. İşte Kağıthane ofis projelerindeki son durum…

Z Ofis’te inşaat tamamlandı

10 bin metrekarelik arazi üzerinde 61 adet mağaza ile 304 adet ofisten meydana gelen Z Ofis'in inşaatı tamamlandı. Polisan Holding, Kağıthane'deki arazisi üzerinde DAP Yapı işbirliğiyle inşaatı tamamlanan Z OFİS projesinde kendisine ait 126 adet ofis ve 28 adet mağazadan oluşan işyerlerinin satış ve kiralamalarına da başladı.

Kampüs Ofis 2015’te teslim

FerYapı tarafından Kağıthane’de Çelikler LTD. arazisi üzerinde hayata geçirilen Kampüs Ofis projesinde ise inşaat çalışmaları sürüyor. 2015 yılı içerisinde tamamlanması planlanan projede küçük ofislerin alanları 40 - 300 metrekare arasında, orta ofislerin alanları 800 - 1000 metrekare arasında değişirken, 10 bin metrekare genel merkez kullanımına yönelik büyük ofisler de yer alıyor. Kampüs Ofis’te; parti odası, kapalı otopark, hobi odaları, toplantı odaları, SPA, yürüyüş yolları, fitness, sauna  gibi hizmetler sunuluyor.

Kiralar metrekaresi 19 dolardan

Fiba Grup tarafından satın alınan Kağıthane’deki Ofishane İstanbul projesinde metrekaresi 19 dolardan ofisler kiralanabiliyor. Toplam 33 bin metrekare kiralanabilir alanda yer alan Ofishane'de 21 bin metrekare ofis alanı bulunuyor. Ofishane’de 15 katlı binaların her katında 2 adet olmak üzere toplam 24 adet ofis yer alıyor. Ofislerin tamamı kat bahçelerine sahip.

A Ofis’te satışlar sürüyor

Dap Yapı’nın yeni ofis projesi A Ofis’te satışlar devam ediyor. Kağıthane’de inşa edilen projede  287 bin TL'den başlayan fiyatlarla ofis sahibi olmak mümkün. A Ofis’te banka kredisi ve faizin olmadığı ödeme seçeneklerinde 36 aya kadar firma içinde vadelendirme gerçekleştiriliyor. 73 adet bağımsız bölümden oluşan projede büyüklüğü 51-300 metrekarelik 61 adet ofis alanı ile 45-140 metrekare arasında değişen 12 adet dükkan bulunuyor.

Mari Park’ta 40 ofis var

Yeşildağ İnşaat tarafından hayata geçirilen Mari Park Ofis projesi de Kağıthane ofis projeleri arasında yer alıyor. 5 bin 428 metrekarelik inşaat alanına sahip projede 40 adet ofis ve 3 adet dükkan bulunuyor. Projede ofislerin ve dükkanların bulunduğu inşaat alanı 4 bin 6 metrekare olarak belirlendi.