Kağıthane Polat Ofis

Kağıthane Polat Ofis fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanmakta olup, proje özelliklerini haberimiz detayından inceleyebilirsiniz

Kağıthane Polat Ofis

Kağıthane Polat Ofis bugün gerçekleşen bir basın toplantısıyla tanıtıldı. 24 bin metrekare şnşaat alanına sahip olan Kağıthane Polat Ofis projesinde 24 adet bağımsız bölüm bulunuyor. 20 adet ofis ve 4 adet dükkandan meydana gelen Kağıthane Polat Ofis projesinde yer alan otoparkta 1 araç için 54 metrekare alan ayrılıyor.

25 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan Kağıthane Polat Ofis fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. 4 bin 750 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulan ofisler dışında dükkanların fiyatları 6 bin 750 dolardan başlıyor. Kağıthane Polat Ofis satılık ofis büyüklükleri 420 metrekare olup, dubleks ofislerin büyüklükleri ise 700 metrekare olarak tasarlanıyor. Bunların dışında Kağıthane Polat Ofis projesinde yer alan dükkanların büyüklükleri 880 metrekare olarak inşa ediliyor.

Kağıthane Polat Ofis 4 blok şeklinde yüksekliyor. Ekim ayında iskanı alınan ve Kasım ayında tapuları teslim alınan Kağıthane Polat Ofis projesine hem kurumsal hem de uluslararası şirketler ilgi gösteriyor.

Kağıthane Polat Ofis nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında ye alan Kağıthane Polat Ofis Kağıthane Tünel'e ve TEM bağlantısına 1.5 km, E5 bağlantısına 2 km; Mecidiyeköy'e 7 km, Levent'e 9 km, Boğaziçi Köprüsü'ne 11 km uzaklıkta yer alıyor.

Kağıthane Polat Ofis iletişim bilgileri
T/ +90 212 211 12 44
F/ +90 212 211 12 15

"Kağıthane Polat Ofis" Başlıklı Haberin Galerisi

Kağıthane Polat Ofis

Kağıthane Polat Ofis

Kağıthane Polat Ofis

Kağıthane Polat Ofis

Proje Bilgisi: Polat Ofis