Kahramanmaraş Göksun kiralık daire

Kahramanmaraş il merkezine 91 kilometre uzaklıkta bulunan Kahramanmaraş Göksun kiralık daire fiyatları 550 liradan başlıyor

Kahramanmaraş Göksun kiralık daire

Kahramanmaraş il merkezine 91 kilometre uzaklıkta bulunan Kahramanmaraş Göksun kiralık daire fiyatları 550 liradan başlıyor. İlçedeki kiralık daire fiyatlarından önce Göksun hakkında bilgi verelim. Toplam nüfusu 54 bin 553 olan Göksun 1908 yılında Kahramanmaraş'a bağlanmış. Göksun'da toplam 51 köy ve 7 kasaba vardır. Kahramanmaraş'ın eğitim düzeyi en yüksek ilçesi olan Göksun'da her meslekten yetişmiş insan vardır. 

Kahramanmaraş Göksun kiralık daire

Kahramanmaraş Göksun kiralık daire fiyatları şöyle; 

Kahramanmaraş Göksun Cumhuriyet Mahallesi 3+1 daire - 550 lira 

Kahramanmaraş Göksun kiralık daire Kayabaşı Mahallesi 2+1 daire - 600 lira 

Kahramanmaraş Göksun Harbiye Mahallesi 3+1 daire - 600 lira 

Kahramanmaraş Göksun'da kiralık daire fiyatları büyüklük, oda sayısı ve mahalleye göre değişiyor. Kahramanmaraş Göksun satılık daire fiyatları ise 110 bin lira ile 300 bin lira arasında değişiyor. İl merkezine 91 kilometre uzaklıkta olan Göksun daha çok ailelerin tercihi. Dibek Dağı ve Binboğa Dağlarının arasında olan Göksun'da başlıca tarım ürünleri ise şekerpancarı, nohut, buğday, elma, fasulye ve elmadır. 

Kahramanmaraş Göksun kiralık daire

Kahramanmaraş'ta ise kiralık daire fiyatları 450 liradan başlıyor. Üniversite öğrencilerinin tercihi 2+1 ve 1+1 dairelerinde bulunduğu Kahramanmaraş'ta en yüksek kiralık daire fiyatı 1.500 lira. Kahramanmaraş'ta dairelerin geneli içleri yapılmış bir şekilde kiralanıyor. Kahramanmaraş merkezden Göksun'a gitmek isteyenler, günlük yapılan seferleri kullanabilirler. Aynı zamanda bölgede bir tünel yapımı da devam ediyor. Bu tünel ile birlikte Kahramanmaraş Göksun arası ulaşım yaklaşık 40 dakikaya inecek.