Kahramanmaraş Türkoğlu Toki Evleri başvuruları için yarın son gün

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında yer alan Kahramanmaraş Türkoğlu Toki Evleri başvuruları için yarın son gün. Başvurular Ziraat Bankası Kahramanmaraş ilinde bulunan yetkili şubeler aracılığı ile kabul edilecek

Kahramanmaraş Türkoğlu Toki Evleri başvuruları için yarın son gün

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında yer alan Kahramanmaraş Türkoğlu Toki Evleri başvuruları için yarın son gün. Başvurular Ziraat Bankası Kahramanmaraş ilinde bulunan yetkili şubeler aracılığı ile kabul edilecek. 

Başvurusu toplanacak olan Toki Kahramanmaraş Türkoğlu Evleri kurası ise 5 Mayıs 2016 tarihinde çekilecek. Hak sahiplerine konutlar yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için ise 240 ay vade ile taksitlendirilecek. Peşinatlar sözleşme imzalama aşamasında alınacak. 

Toki Kahramanmaraş Türkoğlu Emekli Evleri fiyatları 114 bin 453 TL olarak belirlendi. Projedeki konutlar için başvuru işlemleri sırasında 500 TL başvuru bedeli ödenecek. Kura çekilişi sonrasında hak sahibi olamayanlara başvuru bedelleri geri verilecek. 

Hak sahibi belirleme kurası noter huzurunda 5 Mayıs 2016 tarihinde çekilecek. Kura çekiliş yeri ve programı daha sonra açıklanacaktır. Toki Kahramanmaraş Türkoğlu Emekli Evleri kura çekilişinde hak sahibi olamayanlar 9 Mayıs 2016 tarihinden itibaren Ziraat Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

Kahramanmaraş Türkoğlu Toki Emekli Evleri'nde hak sahibi olup sözleşme imzalayanlar konutlarını borçları bitene kadar devredemeyecekler. Ayrıca, sözleşme imzalanan konut için borç bitene kadar ikamet şartı aranacaktır. Alınının kendisinin ve ailesinin konutta ikamet edilmediği tespit edilirse sözleşmeleri feshedilecektir. 

Firma Bilgisi: Toki