Kahyaoğlu Evleri Bornova

Kahyaoğlu Evleri İzmir Bornova’da bulunmaktadır

Kahyaoğlu Evleri Bornova

Kahyaoğlu Evleri İzmir Bornova'da bulunmaktadır. Kahyaoğlu Evlerinde pek çok ev satışında yapılmayan satın alma konusunda konut kredisi özelliği kullanılabiliyor. Güven Erbek inşaat güvencesiyle yapılan bu evler 4 bin 279 metrekarelik bir arsa planına sahiptir ve proje 3+1, 4+1 konutlardan oluşuyor.

Kahyaoğlu Evleri özellikleri
Kahyaoğlu Evleri 7 katlı 5 blok halinde olup 63 daireden meydana geliyor. 4 oda bir salon olan daireler 575 bin liradan satışa sunuldu. Kahyaoğlu evleri eğlencenin ve doğal güzelliklerin merkezidir. Kahyaoğlu evleri lüks bir hayatın yanı sıra alışveriş merkezlerine olan yakınlığı ve ulaşım olanağı ile orada yaşamanız için büyük bir etkendir. Kahyaoğlu evleri müşterilerine sunduğu değişik imkânlarla pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Kahyaoğlu evleri Ege Üniversitesi Hastanesine, alışveriş merkezine, hipermarketlere yakın bir mesafededir. Evler ayrıca sosyal hizmet açsından hobi odası, sinema odası gibi imkânlar da sunuyor.

Kahyaoğlu Evleri ayrıcalıkları
Kahyaoğlu Evlerinde fitness salonu, iç bahçe, kapalı otopark, sığınak, yangın merdiveni, duman detektörleri, yangın söndürme dolabı, dış cephe mantolaması, güvenlik kameraları, merkezi doğalgaz sistemi, asansör, görüntülü diafon, ısı ve ses yalıtımı, bağımsız mutfak bacaları, güneş enerjisi, uzaktan kumandalı kaplı otopark, merkezi uydu anteni klima tesisatı bulunuyor. Daire özellikleri dairelerde çelik kapı olması, yalıtımlı pencerelerin bulunması, otomatik panjur özeliğinin olması, ahşap kaplamalı iç kapıların olması, laminant parke özelliği, hazır mutfak özelliği, Hilton banyolar, portmanto ve giyinme odalarının bulunmasıdır.

 

Proje Bilgisi: Kahyaoğlu Evleri