Kale 360’ın yeni versiyonu UNICERA’da

24-28 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek UNICERA 27. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na katılacak Kaleseramik, geliştirdiği ‘Kale 360’ programının yeni versiyonunu fuarda tüketicilerle buluşturacak.

Kale 360’ın yeni versiyonu UNICERA’da

Seramik pazarının güçlü oyuncularından biri olan Kaleseramik, 24-28 Şubat tarihleri arasında yapılacak UNICERA 27. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'na katılıyor. Fuarda 750 metrekarelik standıyla yerini alacak Kaleseramik, geçen yıl müşterilerinin hizmetine sunduğu 'Kale 360' programının yeni versiyonunu da ilk kez UNICERA'da tüketiciyle buluşturacak.

Yeni versiyonda neler var?
Tüketicilerin hayatını kolaylaştıran Kale 360'ın yeni versiyonunda, banyosunun planını çok daha kolay bir şekilde oluşturabilen kullanıcılar, binlerce Çanakkale Seramik ve Kalebodur markalı ürün arasından seçim yapabiliyor, beğendiği ürünleri kolayca planına ekleyebiliyor ve sonrasında banyosunu gerçek haliyle görüntüleyebiliyor.

2014'te dünyanın en saygın iş ödüllerinden 'Steive Awards'ta, Gümüş Steive ödülüne layık görülen Kale 360 programı, mobil, tablet ve tüm web erişim cihazlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Kale 360'ın yeni versiyonuyla, isteyen herkes kendi banyosunu çok daha kolay ve gerçeğe yakın görüntüler eşliğinde tasarlama imkanı buluyor. Kullanıcılar, hayal ettikleri ürünü bilgisayarından 3 boyutlu ve hareketli olarak görüyor, planı istediği gibi döndürebiliyor, tuşlarla sağa sola hareket ederek banyonun içinde gezebiliyor. Beğendiği banyoyu tek tıklamayla hesaplatabilen kullanıcılar, kendilerine en yakın Kale satış noktasından online olarak teklif isteyebiliyor.