Kale Anahtarcılar Kulübü bir yaşında

Kale Kilit'in anahtarcıları bir çatı altında birleştirmek için kurduğu Kale Anahtarcılar Kulübü bir yılı doldurdu

Kale Anahtarcılar Kulübü bir yaşında

Kale Kilit'in anahtarcıları bir çatı altında birleştirmek için kurduğu Kale Anahtarcılar Kulübü bir yılı doldurdu. Türkiye'nin kilit markalarının öncü kuruluşlarından Kale Kilit'in iş ortaklarını bir çatı altında toplamak amacı ile kurmuş olduğu Kale Anahtarcılar Kulübü birinci yaşını kutladı. 

300'den fazla anahtarcı bir çatı altında toplandı

Yıllardır ürün, hizmet ve geliştirdiği çözümler ile sektörün gelişimine katkı sağlayan Kale Kilit'in, Türkiye geneli anahtarcıların katılımı ile kurmuş olduğu Kale Anahtarcılar Kulübü, sektörü daha kurumsal bir yapıya doğru yönlendirmeyi başardı. 1 yıllık bir kulüp olmasına rağmen Türkiye genelinde 300'den fazla anahtarcıyı bir çatı altında toplamayı başarak Kale Anahtarcılar Kulübü birinci yılını 12-13 Mayıs 2016 tarihleri arasında Wyndham Grand Otel'de düzenlenen etkinlikle kurladı. 

Kale Anahtarcılar Kulübü bir yaşında

Kutlamalar Ceyhun Yılmaz'ın şovları ile renklendi

Kale Anahtarcılar Kulübü'nün birinci yıl kutlamalarında ünlü sunucu Ceyhun Yılmaz yaptığı şovlarla renklendirdi. Gecenin sonunda Anahtarcılar Kulübü'nün 1'inci yıl ''en''lerine plaketleri verildi. En çok ürün satan üye, en nitelikli ürün satan üye, en sosyal üye, Kale  Alarm'a en çok yönlendirme yapan üte olmak üzere dört farklı kategoride kulüp üyelerine plaketleri sunuldu. 

Firma Bilgisi: Kale Kilit