Kale banyolarda sınırları zorluyor

Kale küçük banyolar için ürettiği 3m2 mobilya serisiyle banyolarda sınırları zorluyor. 3m2 banyo mobilya serisini Kale Yapı Grubu Başkan Yardımcı İhsan Karagöz anlattı

5 Mart 2013 / emlakwebtv / Bülent Yoldaş
Kale'nin, UNICERA 25. Seramik Banyo Mutfak fuarı'nda sergilediği "3m2 Banyo Mobilyaları", banyoları düzenli ve estetik görünüme kavuşturuyor. Banyolarda oluşabilecek özensiz görüntüyü ortadan kaldırarak, kullanıcıların en büyük yardımcısı haline gelen "3m2 Banyo Mobilyaları"nın sunduğu yeniliklerden bazıları şöyle:

Sürgü kapakları, özel lavabo sifonu, dar alanlar için yer tasarrufu sağlayan dolap ve özel havluluğuyla rahat bir kullanım sağlıyor. Yandan çekmecesi, özel lavabo sifonu sayesinde daha fazla kullanım alanı sunuyor.

Çamaşır makinesinin yüksekte konumlandırılmasıyla daha ergonomik bir kullanım sağlayan fonksiyonel mobilyanın alt bölümüne deterjan veya çamaşır sepeti, üst bölümüne ise havlu veya deterjan gibi malzemeler yerleştirilebiliyor.

Temizlik aparatları dolabı, farklı temizlik malzemelerinin saklanabilmesi için tasarlandığı için banyoda düzenli bir görüntü oluşturuyor. Bornozluk dolabı ise havlu ve şampuan gibi malzemeler için de ekstra saklama alanı içeriyor.

Klozetin üzerindeki atıl alanda tuvalet kağıtlarını saklayarak banyonun daha temiz ve şık görünmesi için tasarlanan klozet üstü dolabı da katlamalı kapağı sayesinde pratik bir kullanım sağlıyor.

KALE GRUBU HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN http://www.kale.com.tr/tr-tr