Kale, camın ışıltılı dünyasının kapılarını açıyor

Kale Cam Mozaik, mekanlarının iddialı ve şık olmasını isteyen kullanıcılara, varaklı mozaik modellerinden oluşan Mia Perla serisi ile, ışıltılı bir dünyanın kapılarını açıyor

Kale, camın ışıltılı dünyasının kapılarını açıyor

11 Eylül 2013 / emlakwebtv
Camın büyüsünü mozaik serilerine yansıtan Kale Cam Mozaik, Mia Perla serisinde bulunan kırmızı, altın, gümüş, mürdüm renklerinde ve çeşitli ebatlardaki mozaik modellerini tüketicilerin beğenisine sunuyor. Kale, dekorasyonda farklılık arayanlara, iddialı ve şık mekanların vazgeçilmezi varaklı cam mozaik serisi Mia Perla’nın fonksiyonel, dekoratif ve sofistike çözümleriyle hitap ediyor.

Kale Cam Mozaik ürünleri, tasarımcı ve profesyonellerin yaratıcılıklarına hitap ederek tercih ediliyor
Duvar yüzeyleri, sütun kaplamaları, banyo ve mutfak uygulamaları gibi farklı alanlarda kullanılabilen Kale Cam Mozaik ürünleri; dış etkenlere karşı dayanıklılığıyla renk ve parlaklığını yitirmeyen, aynı zamanda kolay temizlenebilme özelliğiyle de ıslak ve nemli ortamlarda hijyen sağlıyor. Kale Cam Mozaik, yenilikçi ve zengin ürün gamıyla estetik çözümler sunarken, modüler uygulama olanağı ve seramik ile sağladığı uyum sayesinde de tasarımcı ve profesyonellerin yaratıcılıklarına hitap ederek tercih ediliyor.

Cam mozaik sektöründe yenilikçi yaklaşımı ile öne çıkan Kale Cam Mozaik, Mia Perla serisini; 2,3x2,3 cm, 2,3x4,8 cm, 4,8x4,8 cm ve çeşitli mozaik ebatlarıyla tüketici ve profesyonellerin beğenisine sunuyor.