Kale Çelik Kapı’dan büyük kampanya

Kale Çelik Kapı güvencesi ve kalitesine 15 Ekim-30 Kasım tarihleri arasında 800 TL’ ye varan indirim olanağı ile ulaşma fırsatı

Kale Çelik Kapı’dan büyük kampanya

Kale Çelik Kapı, başlattığı büyük kampanya ile tüketicilere güvenlik ve kaliteye hızla ulaşmaları için fırsat sağlıyor. Yarım yüzyılı aşkın tecrübesiyle Kale markası, tüm kapılarda farklı renk ve model tasarımlarıyla güvenliğin sembolü oldu. Çelik kapı sektörünün jenerik markası Kale Çelik Kapı, mekâna ve kişisel tercihlere uygun modellerini tüketicinin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Kale, maksimum müşteri memnuniyeti ve güçlü AR-GE’si ile yenilikçi ürünler konusunda fark yaratmaya devam ediyor. Kale Çelik Kapı’lara ulaşabilmek için www.kalecelikesya.com.tr adresinden size en yakın bayiyi bulabilir ya da 444 0 243’ten bilgi alabilirsiniz.

15 Ekim-30 Kasım arası devam edecek kampanya ile çelik kapı alacaklara tercih edeceği kapı modeline göre 800 TL’ye varan indirimler sunulacak.

Kale Çelik Kapı 


Kale Endüstri Holding

Kale Tam Kapsam Güvenlik; alarmdan kasaya, kilitten sigortaya, pencere sistemlerinden kapıya ve elektronik sistemlere kadar tüm güvenlik çözümlerini bir arada sunan bir güvenlik paketidir. Müşterilerine Kale güvencesiyle bütünsellik ve konfor sağlar. Kale Endüstri Holding 1953 yılında temelleri atılmış, 1979’da Kale Kilit ile atağa kalkmış, 1988 yılında tüm şirketlerini Holding çatısı altında toplamış, dev yatırımları ile büyümeye devam eden bir kuruluştur. Bugün, Kale Endüstri Holding çatısı altında Kale Kilit, Kale Kilit Dış Ticaret, Kale Çelik Eşya, Kale Kapı Pencere Sistemleri, Kale Güvenlik Sistemleri, Kale İnşaat, KaleYapı Gayrimenkul, Kale Topkapı Bina İşletme ve Kale Sigorta Acenteliği şirketleriyle hizmet veriyor. Türkiye'nin lider kilit üreticisi Kale Kilit ise, her yıl İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri  (İMMİB) tarafından ihracatta başarılı faaliyetlerin ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları Ödülleri”nde bu yıl da metal eşya kategorisinde üst üste 8. kez ipi göğüsleyerek birinci oldu. Kale Kilit bu başarısını, 2013 yılında gerçekleştirdiği 58.7 milyon dolar değerinde ihracat ile elde etti.

Kale Kilit katma değerli ürünlerle birlikte Avrupa’da tercih edilen marka haline gelerek, kilit sektöründe dünyanın en büyüğü İtalya’nın hâkim olduğu pazarlarda onlara rakip olmaya başlamıştır.