Kale’den estetik ve işlevsel armatürler

Kale’nin Diamante, Perla, Volt Max ve Ventus serilerinde suyun akışını +/-7 derece yönlendirebilen ve su tasarrufu sağlayan perlatörler bulunuyor

Kale’den estetik ve işlevsel armatürler

18 Mart 2013 / emlakwebtv
Kaliteli, fonksiyonel ve estetik armatürleriyle yaşam konforunu artıran Kale, kullanışlı detaylarla zenginleştirdiği “Diamante”, “Perla”, “Volt Max” ve “Ventus” serilerini tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Kale’nin gerek bireysel gerekse toplu kullanıma yönelik zengin ürün yelpazesi, farklı ihtiyaçların, beğenilerin ve beklentilerin kesişme noktasında yer alıyor. Teknolojik armatürlerin yanı sıra tek kumandalı banyo ve mutfak armatürleri, su ile buluşulan her mekâna estetik ve işlevsel bir değer katıyor.

Diamante
İşlenmiş elması anımsatan kusursuz ve keskin yüzeylere sahip Diamante serisi banyolara şıklık katıyor.

Perla
Perla serisinde düz yüzeylerin yuvarlak hatlarla birleşmesi, esinlendiği inci tanesini hatırlatıyor. Yıkama alanlarındaki genişlik ile de konforu banyolara taşıyor.

Volt Max
Volt Max serisi, çıkış ucu yüksekliği ve uzunluğu sayesinde sağladığı yıkama kolaylığıyla, kullanıcılara maksimum konfor sunuyor.

Ventus
Köşeli ancak yuvarlatılarak keskinliği alınmış hatları ile genel beğeniye hitap eden Ventus serisi, yıkama için ayrılmış geniş alanı ile rahat kullanım sağlıyor.