Kale'den mevsimlere direnen ürün: 'Proteka'

Kale'nin dış cephe boyası Protekta; içindeki seramik kürecikler sayesinde ısı yalıtımına katkı sağlıyor

Kale'den mevsimlere direnen ürün: 'Proteka'

Kale'nin dış cephe boyası Protekta; içindeki seramik kürecikler sayesinde ısı yalıtımına katkı sağlarken, ağır hava şartlarına karşı dirençli dokusuyla binaların korunmasına yardımcı oluyor.

Dekoratif dış cephe boyası Protekta
Kale Boya'nın tüketici ve profesyonellerin beğenisine sunduğu dekoratif dış cephe boyası Protekta, her mevsim değişen hava koşullarına karşı dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. Yağmur, kar, nem, aşırı soğuk veya sıcaktan etkilenmeyen Protekta, içindeki seramik kürecikler sayesinde ısı yalıtımına da katkı sağlıyor.

Kale Boya-Protekta

Silikon içeren doku
İçerdiği silikondan dolayı suyu iten ve dış cepheye çarpan yağmur suyunun yüzeyi ıslatmadan akıp gitmesini sağlayan Protekta, su alıp kabarmıyor, çatlamıyor ve solmuyor. Duvarda küf, mantar ve yosun oluşumunu engelleyen maddeler içeren Protekta, küf ve yosun önleyen aktivitesini hiç kaybetmiyor.

Protekta, binaların dış cephelerine uygulandığı ilk günkü rengini koruduğu gibi, yüksek su buharı geçirgenliği ile su buharının engellenmeden dışarı atılıp yapıların nefes almasını sağlıyor.

Kale Boya'nın, seramik küre katkılı, akrilik emülsiyon esaslı, uzun ömürlü, mat, son kat dekoratif dış cephe boyası Protekta, yapıların farklı ihtiyaçlarına kalıcı çözüm sunarken, tüketici ve profesyoneller tarafından sıklıkla tercih ediliyor.