Kale’den ‘Smart’ felsefesi

Kale Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bahadır Kayan, “Kale markası altında ‘Smart’ felsefesi ile tasarladığımız, tasarrufa yönelik, çevreci ürünlerle tüketicilere ve iş ortaklarımıza dost çözümler sunuyoruz” dedi.

Kale’den ‘Smart’ felsefesi

24-28 Şubat tarihleri arasında UNICERA 27. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'na katılmaya hazırlanan Kaleseramik, ürünlerini 'Smart' felsefesi ile tasarlıyor. Kaleseramik olarak, ürün sunmaktan çok, yeni çözümler ve mekanlar oluşturmayı hedeflediklerine vurgu yapan Kale Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bahadır Kayan, "Kale markası altında 'Smart' felsefesi ile tasarladığımız, tasarrufa yönelik, çevreci ürünlerle tüketicilere ve iş ortaklarımıza dost çözümler sunuyoruz" diye konuştu.

Bahadır Kayan 'Smart' yaklaşımlarıyla ilgili olarak sözlerini şöyle sürdürdü, "Smart yaklaşımımızla, Yapı-Endüstri Merkezi tarafından verilen ve 'Türk yapı sektörünün Oscar'ı olarak ifade edilen önemli bir ödülü; 'Altın Çekül' ü kazandık. Ayrıca düşük su tüketiminde devrim yaratan klozetimiz Kale Aquasmart ile İstanbul Sanayi Odası'nın düzenlediği 'Çevre ve Enerji Ödülleri'nde 'Çevre Dostu Uygulama Kategorisi'nde ikincilik ödülü aldık."