Kale’den yeni yılın trendi olacak doğal renkler

Kale, yeni yılın trendi olan doğal renkleri, zengin ürün gamı ile mekanlara taşıyarak, daha huzurlu ve daha ferah bir ortam yaratıyor

Kale’den yeni yılın trendi olacak doğal renkler

05 Mart 2014 / emlakwebtv
Kale Boya’nın doğadan gelen ve modern renklerini aynı mekanda buluşturuyor. Boya seçiminde su bazlı ve çevreye zarar vermeyen ürünlerin tercih edileceği 2014’te doğal renkler evlerin duvarlarında kendisine daha fazla yer bulacak ve doğadan gelen renkler daha sade tonlarda kalırken, modern renkler canlı ve koyu olacak.

Kale Boya'dan ilham veren renkler
Bireyselliği ön plana çıkaran zengin, yoğun ve ilham veren güçlü renkler yeni yılın boya trendleri arasında yerini koruyor. Kale Boya’nın bu anlamda sunduğu “Mercan”, “Kayısı”, “Ahududu” ve “Kehribar“ı, ilham verici renkler kategorisinde yer alıyor. Ayrıca zarif dokunuşuyla mekanın atmosferini değiştiren “Eflatun” öneön plana çıkan bir diğer renk. “Zen” ve “Avokado” renkleri ise öze dönüşü; “Kayısı”, “Vişne”, “Safran”, “Ahududu” doğanın sunduğu sıcak renkleri yaşam alanlarımıza kazandırıyor.

Kale Boya’nın iç cephe kartelası
Renk seçimini kolaylaştıran Kale Boya’nın iç cephe kartelasından: “Ayışığı” ve “Keten” kremsi beyazları, “Hanımeli”, “Acıbadem”, “Fildişi” yumuşak tonlar olan sarı ve krem renkleri, “Melisa” ve “Kekik” mekanlara yepyeni bir hava katan, özellikle beyaz döşemeler ile son derece uyumlu canlı yeşilleri evlerinize taşıyor. Bu renklerin yanında tüm renkler ile uyum sağlayabilmesi ve birlikte kullanım olanağı sunması açısından “Cappucino”, “Kum Fırtınası” ve “Ekru”nun yanı sıra alt nota bir renk olarak kullanılabilen kızıl kahve tonu “Kestane” rengi, en moda renkler arasında yer alıyor.