Kale Diamante ile şık ve ışıltılı banyolar

Banyo ürünleri sektörünün deneyimli markası Kale Banyo, banyolara ışıltı katan şık ve özel tasarımıyla bir elması çağrıştıran Diamante armatür serisini, kullanıcıların beğenisine sunuyor

Kale Diamante ile şık ve ışıltılı banyolar

12 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Kale Banyo’nun ürettiği, İtalyanca elmas kelimesinden gelen, en az ismi kadar özel armatür serisi Diamante keskin hatları ve farklı yüzey açıları ile, sadece Kale Banyo’ya özel tasarımıyla bir elması çağrıştırıyor. Yüzeylerindeki ışıltıyı yansıtması ile modern ve benzeri bulunmayan eşsiz bir tasarımı sunuyor.

Yüzde 40 su tasarrufu
Uzun ömürlü serinin tüm bataryalarında, ısı ve akış düzenleyebilen 40 mm’lik seramik kartuşu kullanılarak, standart armatürlere göre önemli oranda su tasarrufu ve dayanıklılık sağlanıyor. Lavabo bataryalarında kullanılan özel +/- 7 derece oynar başlıklı akış düzenleyicisi sayesinde yüzde 40 su tasarrufu elde ediliyor .

Diament serisi armatürler, 5 yıl garanti kapsamında satılıyor
Krom rengi ile ışıltılar sunan Diament serisi, “lavabo bataryası”, “banyo bataryası”, “döner borulu eviye bataryası”, “küvet bataryası” çeşitleriyle tüketicinin beğenisine sunuluyor. Tüm Kale armatürlerinde olduğu gibi Diament serisi armatürler, 5 yıl garanti kapsamında satılıyor.