Kale Endüstri Holding ürünlerini Yapı Fuarı'nda tüketici ile buluşturuyor

Dünyanın beş büyük yapı fuarından biri olarak kabul edilen Yapı Fuarı'nda Kale Endüstri Holding ürünlerini tüketici ile buluşturuyor

Kale Endüstri Holding ürünlerini Yapı Fuarı'nda tüketici ile buluşturuyor

Dünyanın beş büyük yapı fuarından biri olarak kabul edilen Yapı Fuarı'nda Kale Endüstri Holding ürünlerini tüketici ile buluşturuyor. 

10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen 39. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul'da 7. salon 241 numaralı stantta yer alan Kale Endüstri Holding, sadece yurt içinden gelen ziyaretçilere değil, yurt dışındaki alım heyetlerine de kalite, güvenlik ve katma değer üçgeninin fırsatlarını sunacak. 

Ahşaptan demire, çelikten alüminyum doğramaya, PVC doğramadan çelik kapıya kadar geniş bir yelpazede kilit alanındaki son gelişmeleri sergilyecek olan Kale Endüstri Holding, alarm izleme hizmetl ile de güvenlik anlayışını farklılaştırmaya devam edecek.

Fuarda sergileyecekleri ürün ve hizmetler ile açıklama yapan Kale Endüstri Holding yetkilileri, hedefin sadece bir ürün gamını sergilemek olmadığını, herkesin kazanç ve konfor elde edebileceği güvenlik ürünleri ile sundukları kaliteyi pekiştirmeyi hedeflediklerini belirttiler. 

Ustalar aynı çatı altında buluştu

Bu yıl birinci senesini kutlayan Kale Anahtarcılar Kulübü sistemi sayesinde iş ortakları ile ilişkilerini daha kurumsal ve performansa teşvik eden bir yapı çerçevesine oturtan Kale Endüstri Holding, tüketiciye verilen hizmetin de niteliğini bu yolla arttırıyor. 

Yapı Fuarı'nda mevcut kulüp üyelerini ağırlayacak olan Kale Endüstri Holding, yeni katılımlara davette bulunup, ''Gelin ustalık ile nitelikli ürün buluşmasının yarattığı faydayı, Türkiye genelinde her tüketiciyle paylaşalım.'' çağrısında bulunuyor.