Kale Grubu'na Stevie Awards'tan ödül yağdı

Dünyanın önde gelen iş ödüllerinden biri olan Stevie Awards'tan Kale Grubu'na ödül yağdı. Firma "Çanakkale'nin Evlatları" isimli belgesel projesiyle 4 Altın ve 1 Gümüş Stevie" ödülü kazandı

Kale Grubu'na Stevie Awards'tan ödül yağdı

Kale Grubu, "Çanakkale'nin Evlatları" ismini taşıyan belgesel projesiyle dünyanın en önemli iş ödüllerinden biri olan Stevie Awards'tan 4 altın, 1 tane de gümüş Stevie ödülü almaya hak kazandı. 

Çanakkale'nin Evlatları'na ödül yağdı
Stevie-International Business Awards ödülleri'nden Kale Grubu'nun Çanakkale'nin Evlatları isimli belgesel projesine ödül yağdı. Bu yıl 12. kez düzenlenen etkinlik kapsamında projeye, En İyi Web Tasarımı, En İyi Arayüz Tasarımı, En İyi Web Yazılım Programlama/Tasarım ve En İyi Video ve Hareketli Görseller Kullanımı kategorilerinde Altın Stevie ödülü verildi. Kale Grubu, söz konusu projesiyle, Yılın İletişim ve PR, Kampanyası/İtibar-Marka Yönetimi alanında ise gümüş ödül sahibi oldu. 

Sons of Gallipoli'ye 5 ödül
Projenin,Çanakkale Destanı'nın hikayesini tüm dünyaya yayma misyonunu başarıyla yerine getirdiğini belirten Hande Sarantapoulos, belgeselle birlikte Çanakkale'nin bir barış kenti olması yolunda önemli bir adım attıklarını vurguladı. Kale Grubu'nun doğduğu topraklara vefa için zaferin yüzüncü yılında interaktif bir dijital belgesel haline getirdiği üzerinde duran Sarantopoulos

"Sosyal medyada büyüyüp gelişmesini hedeflediğimiz ‘Çanakkale’nin Evlatları’ belgeselini, dijital enstalasyonla desteklemeye devam ediyoruz" dedi.

Firma Bilgisi: Kale Grubu