Kale Holding'ten 'birlik' mesajı

Kale Endüstri Holding, her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm çalışanların katıldığı bir yılbaşı organizasyonu düzenledi

Kale Holding'ten 'birlik' mesajı

2015'e girerken temel sloganlarını "Birlik Olmak" şeklinde özetleyen Kale Endüstri Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Özgür, video konferans aracılığıyla gerçekleştirilen bağlantıda, 60 yıldır istikrarla büyüyen Kale Grubu'nun başarısının arkasında çok büyük bir ekip bulunduğunu belirterek: 

'O ekibe bugüne kadar verdikleri emek için teşekkür ediyorum. Biz bir başarıya imza attıysak hep birlikte attık. Unutmayalım ki; birlik olmak; her gün yeniden keşfetmektir, geleceğin kapılarını aralamaktır ve her daim sağlam kalmaktır. Kale Endüstri Holding, işte bu ana amaçtan yola çıkarak tüm çalışanlarıyla bugünlere gelmiştir ve geleceğe taşınacaktır.'

Kale Endüstri Holding hakkında
Kale Endüstri Holding "Tam Kapsam Güvenlik" anlayışıyla; kilitten çelik kapı ve kasaya, elektronik kilitten geçiş kontrol ve alarm izleme sistemlerine ve sigortadan pencere sistemlerine kadar bütünsel güvenlik ürünleri sunuyor. 1953 yılında temelleri atılmış, 1979'da Kale Kilit ile atağa kalkmış, 1988 yılında tüm şirketlerini Holding çatısı altında toplamış, dev yatırımları ile büyümeye devam eden, Kale Endüstri Holding çatısı altında Kale Kilit ile birlikte Kale Kilit Dış Ticaret, Kale Çelik Eşya, Kale Kapı ve Pencere Sistemleri, Kale Yapı Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme, Kale Topkapı Bina İşletme ve Gayrimenkul Geliştirme, Kale Güvenlik Sistemleri, Kale Sigorta Acenteliği, Kale Kilit Dubai ve Kale Kilit Shanghai yer alıyor.  

Firma Bilgisi: Mesa