Kale Kent Beylikdüzü fiyatları!

Kale Kent Beylikdüzü fiyatları minimum 240 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Kale Kent Beylikdüzü fiyatları!

Gül İnşaat-Liv Yapı-3S Kale ortaklığında İstanbul Avrupa Yakası’nın Beylikdüzü ilçesinde inşa edilen Kale Kent, iki etaptan meydana geliyor. Projede anahtar teslimlerinin 2015 yılının son aylarına doğru başlaması planlanıyor. 

100 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanan Kale Kent Beylikdüzü’nün 73 bin metrekarelik kısmı peyzaj alanına ayrılıyor. Projede 1.420 adet daire, 30 adet mağaza ve 2 adet market yer alıyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri sunulan Beylikdüzü Kale Kent projesinde bloklar 8 katlı olarak tasarlanıyor ve blokların arasındaki mesafeler de 15 metreden 200 metreye kadar değişiklik gösteriyor.

250 milyon dolar yatırımla inşa edilen Kale Kent Evleri Beylikdüzü’nde; güneşli teraslar, açık ve kapalı yüzme havuzları, koşu ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları, spor kompleksi, Türk hamamı ve sauna bulunuyor.

Kale Kent Beylikdüzü fiyatları minimum 240 bin TL’den başlıyor. Projeden daire satın almak için ister yüzde 1 peşinat veriliyor, kalanı için vade yapılıyor. İster daha fazla peşinatla 60 aya kadar 0 faizle taksit yapılıyor.

 

Firma Bilgisi: Gül Inşaat-liv Yapı-3s Kale
Proje Bilgisi: Kale Kent