Kale Kent Beylikdüzü projesi!

İstanbul Beylikdüzü’nde yer alan Kale Kent projesinde anahtar teslimleri hemen yapılıyor. Projedeki dairelerin 2. el satışları için de web sitesi üzerinden talep toplanıyor

Kale Kent Beylikdüzü projesi!

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale işbirliği ile İstanbul Avrupa Yakası’nın Beylikdüzü ilçesinde inşa edilen Kale Kent’te teslimler hemen yapılıyor. Daire satışları devam eden projede kiralama faaliyetleri de sürüyor.

Toplam 100 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Beylikdüzü Kale Kent projesinin 73 bin metrekarelik kısmı peyzaj alanı olarak değerlendiriliyor. 35 adet blok halinde yükselen projede 1.471 adet daireye yer veriliyor.

Gül İnşaat Beylikdüzü Kale Kent projesi ev sahiplerine kliması, ankastre setli özel tasarım mutfakları, site içinde 7/24 güvenliği, kapalı otoparkı, merkezi ısıtma sistemi ve jeneratörü ile dayalı döşeli olarak teslim ediliyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri bulunan Kale Kent Evleri’nde dairelerin büyüklüğü 43 metrekare ila 222 metrekare arasında farklılık gösteriyor. İki etaptan meydana gelen projenin yatırım bedeli 250 milyon dolar.

Dairelerin yanı sıra 32 adet ticari birime de yer verilen Kale Kent Beylikdüzü projesinin ayrıcalıkları içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzları, seyir terasları, yapay adalar, su basamakları ve su oyun alanları, fitness center, tenis kortu, yürüyüş ve bisiklet parkurları mevcut.

 

Firma Bilgisi: Gül Inşaat - Liv Yapı - 3s Kale Gayrimenkul Geliştirme Ve Yatırım A.ş.
Proje Bilgisi: Kale Kent