Kale Kent Beylikdüzü satılık daire!

Kale Kent Beylikdüzü satılık daire fiyatları 280 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Kale Kent Beylikdüzü satılık daire!

Gül İnşaat-Liv Yapı-3S Kale ortaklığında Avrupa Yakası’nın Beylikdüzü ilçesinde hayata geçirilen Kale Kent, iki etaplık bir yaşam alanı olarak yükseliyor. 1. etap teslimleri 2015 Eylül’de yapılacak olan projenin 2.etap teslimleri Aralık 2016’da.

Toplam 100 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Kale Kent Beylikdüzü’nün peyzaj alanına 73 bin metrekare, yaşam alanına 1.471 metrekare ayrılıyor. Projenin tamamı 35 adet bloktan meydana geliyor.

Kale Kent Beylikdüzü’nün ev sahiplerine sunduğu donatılar içerisinde; hamam ve sauna, açık-kapalı yüzme havuzları, seyir terasları, yapay adalar, su basamakları, fitness center, tenis kortu, yürüyüş-bisiklet parkurları bulunuyor.

Kale Kent Beylikdüzü satılık daire fiyatları minimum 280 bin TL’den başlıyor. Ödeme planına göre, tutarın yüzde 1’i peşinat olarak veriliyor. Yüzde 24’lük kısmı 12 ay sonra ödeniyor. Kalan tutar için ise vadelendirme yapılıyor.

1+1’den 4+1’e kadar farklı tipte daire alternatifleri sunulan Kale Kent Beylikdüzü’nde alanları 43 metrekare ila 222 metrekare arasında değişen toplam 1.471 adet daireye yer veriliyor.

250 milyon dolar yatırım bedeliyle inşa edilen Kale Kent Beylikdüzü Evleri’nin ilk etabı 820 daire ve ikinci etabı ise 650 adet daireden meydana geliyor. Projede dairelerin yanı sıra 32 adet ticari birim de bulunuyor.

 

Proje Bilgisi: Kale Kent