Kale Kent, MIT ürün grubundan memnun kaldı

Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Kale Kent projesinin ısıtma, soğutma ve iklimlendirme görevlerini MIT ürün gamı gerçekleştiriyor

Kale Kent, MIT ürün grubundan memnun kaldı

Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Kale Kent projesinin ısıtma, soğutma ve iklimlendirme görevlerini MIT ürün gamı gerçekleştiriyor. Isıtma soğutma sektörünün öncü firmalarından Ekin Endüstriyel satış öncesi ve sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetinin en önemli faktör olduğunu düşünüyor. 

Beylikdüzü'nde 100 bin metrekarelik arazi üzerinde kurulan, 73 bin metrekare peyzaj alanı, 1471 yaşam alanı ve 35 binadan meydana gelen Kale Kent projesinin ısıtma, soğutma ve iklimlendirme görevlerini MIT ürün gamı gerçekleştiriyor. 

''Mühendislerin bilgisi ilgimizi çekti''

MIT ürün gamının projedeki performansı ve kalitesinden bahseden Şantiye Müdürü Doğan Tuygun ‘’Projemizin kapsamında bir üretici firmaya ihtiyacımız vardı. Ekin Endüstriyel’in uluslararası standartlara uygun üretim yapması , ürünlerinin sağlamlığı ve bünyesinde bulunan mühendislerinin bilgisi ilgimizi çekti. MIT ürün gurubunu projemize katmamız ısıtma soğutma alanında en iyi şekilde hizmet almamızı sağladı.’’ dedi

Ekin Endüstriyel MIT ürünleri dev projelere imza atıyor

Üretim kapasitesi , inovatif tasarımları , mühendislik hizmetleri ,satış öncesi ve sonrası müşteri odaklı yaklaşımı ile bir çok projede yer alan Ekin Endüstriyel ‘’MIT’’ ürünleri , dev projelere imza atarak Türkiye’de Isıtma soğutma alanlarında ileri teknoloji prensibiyle çözüm sunmayı hedefliyor.

Firma Bilgisi: Ekin Endüstriyel