Kale Kent Projesi

Kale Kent projesi İstanbul Beylikdüzü'nde 100 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Kale Kent Projesi

Kale Kent projesi İstanbul Beylikdüzü'nde 100 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Kale Kent projesi 1420 adet daireden meydana geliyor. Kale Kent projesi satılık büyüklükleri ise 43 metrekare ile 222 metrekare arasında değişiyor. 

Kale Kent projesinin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, kreş, açık yüzme havuzu, tenis kortu, Türk hamamı, güneşlenme terası, çocuk yüzme havuzu, restoran, sauna, basketbol sahası gibi ayrıcalıklar yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, intercom sistemi, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer. 

Kale Kent Projesi

Kale Kent projesi fiyatlarının 300 bin lira ile 870 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Kale Kent Beylikdüzü daire sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Beylikdüzü'nde yer alan Kale Kent projesi 2 etaptan oluşuyor. 250 milyon dolar yatırım değerine sahip olan projede 25 farklı daire seçeneği sunuluyor. Bloklar 8 kattan oluşuyor ve bloklar arasındaki mesafe 15 metre ile 200 metre arasında değişiyor. Kale Kent projesinin ilk etabında 820, ikinci etabında ise 650 konut bulunuyor. Kale Kent projesi teslimlerinin ise 2016 yılı içerisinde yapılması bekleniyor. 

Kale Kent Projesi

Kale Kent projesi adres bilgisi : Adnan Kahveci Mahallesi Anadolu Caddesi No: 22 34520 Beylikdüzü - İstanbul

Kale Kent projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 38 07
Web adresi : kalekent.com.tr
E-posta adresi : info@kalekent.com.tr

Firma Bilgisi: Gül Inşaat-liv Yapı-3s Kale Gayrimenkul Geliştirme Yatırım A.ş.
Proje Bilgisi: Kale Kent